Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlacot is be kell "vezetni...

A Sinlacot is be kell "vezetni" a babánál?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el a hozzátáplálást almalével. Hát nagyon fintorgott a kislányom, de lenyelte. A doktornéni írt fel Sinlacot, de nem tudom, hogy ezt is fokozatosan kell kóstoltatni vele és ha igen milyen adagokban tegyem? Vagy egyből csak úgy simán kezdjem el neki adni? És önmagában adjam, és mikor? Mármint két tápszeres etetés között, vagy mondjuk egy délelőtti etetés helyett? Szóval tök tanácstalan vagyok. És ha allergiás az almára akkor annak milyen tünetei vannak/lesznek?

Csak mert a szája szélénél egy kicsi pirosas foltocska lett. Lehet hogy az almalétől?


2008. szept. 15. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
2008. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!