Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a két...

Mi a véleményetek erről a két babakocsiról? Aki használ ilyet, mennyire könnyűek, illetve könnyen irányíthatóak?

Figyelt kérdés

2. babánknak szeretnénk venni hamarosan babakocsit,többet is néztem, találtam.Ti melyiket választanátok és miért? Ha esetleg használtok ilyet mi a véleményetek róluk?

Köszönöm előre is a válaszokat!

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. dec. 31. 09:51
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam a címben a számot,nem 2 babakocsi hanem 5
2015. dec. 31. 09:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Baby Design Lupo Comfort van. Én imádom. Mi is második gyerkőcnek vettük. Én mindennel meg vagyok elégedve.Felszereltségét nézve is nagyon jó. :) Egyszóval mindent imádok benne :)
2015. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első és utolsó jön be. 3 kerekűt alapból nem vennék,de ez az én véleményem 😆. Nekem most tako jumper van imádom. Legjobban a kunertre hasonlit ezek kozul.

Ha a funkcioit s a sulyat nézem akkor az utolsót választanám.

2015. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megamnak nézném én az elsőt rögtön kizárnám. Az a legnehezebb az biztos, illetve nem szeretdm a 4 kerekű kocsikat, ha megis 4 kerekű akkor az elsők ne legyenek ugyanolyan szélességben és kisebbek legyenek a hátsóknál. Nekem volt a fiamnál cobra babakocsink és 3tec is. (Azt nem linkelted) (sok babakocsit elfogyasztottunk mert nem találtam az igazit. De talán az összes közül a cobra volt a legjobb. Volt pl stokke is. Na azt pl soha máskor. 2 honaap alatt eladtam. Most quinny mood ot vettunk tesónak.

Én könnyűség irányíthatóság szempontból is a cobrát mondanam. Jó márka az abc design.

2015. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, pl milyen helyen laktok (útminőség), városban vagy udvaron/utcán tologatnád, milyen nagy a baba, stb. Mi nagyobb kerekűt vettünk (nem a legnagyobbra gondolok, hanem, mint amiket felsoroltál), mert új utcában lakunk és még nincs le aszfaltozva. Szóval a rossz útra jobb a nagyobb és tömör kerekű (egyébként leeresztene), a miénk térkövet az udvarunkon látott, meg ritkán a városba amikor használtuk. Gondolkodom a márka nevén, mert másfél évesen kinőtte (nagy baba 2 évesen 3 évesre való cuccokban jár) és eladtuk, most egy háromkerekű sima sport van. Ezt végképp sima aszfaltra ajánlanám, az irányíthatóság miatt. Egyébként ha van üzlet a közelben próbálgasd ki őket, vagy ha webshopból rendelsz akkor nézd meg a vásárlói véleményeket.
2016. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából a 3 kerekűeket jobban szeretem,kisfiamnál olyan volt,igen könnyű,könnyen kezelhető babakocsi volt. Városban lakunk, a 2.ra kell majd felcipelnem,mindenhol jó az út,de a magas patkák miatt az a jó,ha nagyobbak a kerekek,illetve könnyű a babakocsi.Kisfiam nem volt nagybaba,szerintem a 2. sem lesz nagy,van egy nagyon szuper Chipolino Avia sportbabakocsim amit használhatun 1,5-2 éves korától,hogy ne kelljen a nagy babakocsi,ezért sem szeretnék olyan sokat költeni,nekem a két MamaKiddies babakocsi tetszik a legjobban pont az ára miatt,véleményt csak jót hallottam róla, de gondoltam megkérdem van-e még tapasztalat mit javasoltok.Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!