Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet két kicsivel,...

Milyen az élet két kicsivel, ahol a gyerekek között 2-3 év van?

Figyelt kérdés
Milyen egy napotok?Hogyan jut időtök a házimunkára, magatokra?Mennyi segítségetek van?A kicsik egy szobában alszanak külön, vagy veletek?Testvérféltékenység?Kicsit sok a kérdés, de minden érdekel ezzel kapcsolatosan.
2015. dec. 31. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyerekeim közt 3 év van. Igaz a nagy már 6 éves a kicsi 3 és most várom a harmadik gyermekem, de irok neked arról milyen volt amikor kisebbek voltak. A lányom ugye 3 volt elkezdte az ovit majd megszületett a kisöcsi. Nagyon szerette 1 hónapot közösen töltöttünk hogy ne legyen testvérféltékenység majd visszament az oviba de csak délig járt. Reggel levittem bevásároltam a picivel hazaérve gyors ebédfőzés mosás takarítás közben foglalkozni a picivel s máris dél menni a nagyért de macera volt ha a kicsi épp elaludt. Segítségem csak a férjem volt de sokat dolgozott. Ahogy nőttek több időm jutott magamra is. Jobb volt amikor már együtt kezdtek játszani. Most együtt járnak oviba. Testvérféltékenység sokszor van mindkettő bújós😆 Nemrég alszanak a gyerekszobába. Ragaszkodnak egymáshoz igy egy szobában külön ágyon alszanak, mig a nagy el nem kezdi a sulit. Izgalmas időszak lesz májusra várjuk a picit egész nyáron együtt leszek a gyerekekkel összeszokunk s szeptemberben kezdi a nagy a sulit a kisfiam megy vissza az oviba én meg itthon a picivel. Sok dolgom lesz magamra nemigen lesz időm de cseppet sem bánom 😊😆

2015. dec. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. jan. 9. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!