Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen az élet két gyerekkel,...

Milyen az élet két gyerekkel, akik között 5-6-7 év korkülönbség van? Miért döntöttetek így, megbántátok?

Figyelt kérdés
Kérem,inkább csak azok írjanak,akik beleesnek ebbe a kategóriába,köszönöm.

2015. jan. 20. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyemek kozott ot ev van. Szerintem remek igy. Sokkal konnyebb minden,mert a nagy mar sok mindent megert. Halkan jatszik,ha a pici alszik,toleransabb ha kevesebb ido jut ra. Egy szavam sem lehet. Raadasul az onallosodasra is jo hatassal van.
2015. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt. Nem akartam tesot,nem igy volt az eredeti terv. De a legjobb dontes volt.
2015. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én a másik oldalról tudom megközelíteni a kérdést. Köztem és a bátyám között 7 év van, de mindig is nagyon jól megvoltunk. Mikor kicsi voltam, akkor zavart hogy későn jön haza, sokáig gépezik, de ez csak azért, mivel egy szobában voltunk. Most már van külön szobánk és azáltal, hogy nagyobb lettem, megvagyunk egymással, együtt járunk csomó helyre, és szerintem nem probléma a 7 év korkülönbség. Sok dologban tud segíteni stb. Konfliktusaink ritkán vannak, régebben azért voltak... :Ö :D


15 f

2015. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 9 év van. Ez túl sok. Szülő szemmel nem tudom, de szerintem úgy is sok. Szerintem max 5 az ideális.
2015. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!