Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 év korkülönbség gyerekek...

1,5 év korkülönbség gyerekek között, úgy milyen az élet velük?

Figyelt kérdés
gondolom nem könnyű.de érdekel, mivel ennyi különbség lesz a gyerekeim között.
2012. márc. 22. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 3 éves és 19 hónaposak,Lány /fiú.Első fél év elég kemény volt én nem is szépítem.Vettünk testvérbabakocsit így mindkettőt toltam egyszerre.Most két kisülés van a bicimen:))Most már nagyon ragaszkodnak egymáshoz puszilják egymást ,ölelik:)Persze már újabban vannak verekedések is.Sokszor volt hogy majdnem sírva fakadtam,főleg amikor mindkettő beteg volt .
2012. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! 17 hónap van a lányaim között. egyáltalán nem lesz olyan rossz, mint amilyennek most érzed. legalábbis engem mindneki ijesztgetett. a kicsi alkalmazkodott hozzánk. amikor a naggyal mentem ki játszani az udvarra, akkorra időzítettem a kicsi alvását. amíg a kicsit szoptattam, addig hármunkra csuktam a szoba ajtaját, hoztam pár játékot a nagynak és addig szépen elvolt.

Most a kicsi 15 hónapos, már olyan jól elvannak. ja és nekünk is van testvérkocsink, nekem az nélkülözhetetlen.

2012. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok.nekünk az első pár hétben a szoptatás úgy zajlott hogy a nagyobb ott ordított mellettem amíg a kicsit szoptattam.mai napig sokszor előfordul hogy felébreszti a kicsit vmivel.segítségem nem volt egy percig sem lehet hogy azért volt annyira nehéz.nem akartalak ijesztgetni.vannak akiknél minden nagyon simán megy.
2012. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!