Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik nevek...

Szerintetek melyik nevek szebbek vagy hangzanak jobban?

Figyelt kérdés

Iker lányaim lesznek és kiválasztottunk pár nevet de nemtudunk választani..ezek tetszenek: Szabó Norina Leila vagy Szabó Melina Leila a másiknak Szabó Palmira Dalma vagy Szabó Zorina Bella.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 1. 03:37
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Szerintem kicsit tul van bonyolítva mindegyik
2016. jan. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ha csak ezekből lehet választani, akkor:

Norina Leila

Palmira Dalma


De inkább:

Leila Dalma

Palmira Bella

2016. jan. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát a Norina és a Zorina együtt ne legyen, túl egyformák. Talán a Norina Leila és a Palmira Dalma, ha ezekből kell választani.

Amúgy Norina és Dalma.

2016. jan. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon izzadságszagú mindegyik, pláne két keresztneves megoldással. Egyszerűen túl sok, főleg a faék egyszerűségű Szabó vezetéknévhez. Lerí róla, hogy nagyon igyekeztetek különlegeset alkotni.

A Dalma önmagában nagyon szép név, más keresztnevet nem adnék hozzá. A másik, amit választanék, a Leila.

A Melina, Zorina meg a Palmira szappanoperásak (és hadd ne mondjam, melyik kisebbség kedvencei), nem tetszenek.

2016. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Dalma és Norina, második név nélkül.


Ha muszáj, akkor Melina Leila (bár ez a kettő együtt nagyon sok szerintem és furán hangzik együtt, de a Palmira annyira nem tetszik, hogy marad ez, mivel a Norina-Zorina nagyon hasonló), ésZorina Bella.

2016. jan. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Esküszöm nem értem..komolyan mondom, ez volt az utolsó neves kérdés, amit hajlandó voltam elolvasni. Gusztustalan. Gusztustalan az összes ilyen név. Ráadásul egy totál hétköznapi "Szabó" vezetéknévhez.. Ennél nevetségesebb már nem is lehetne.


Válassz mellé egy hosszú, klasszikus nevet és sokkal jobban fog hangzani. Szabó Karolina, Szabó Veronika, Szabó Melinda.. A felsoroltjaid közül egyedül a Dalma, ami illik a Szabó névhez, a többi borzalmas. Ha meg két nevet akarsz, mert a Szabó totál átlagos név, akkor Válassz 2.nak valami rövidet. Éva, Nóra, Dóra..

2016. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem más jutott az eszembe. :(

Norina Bella

Melina Zóra

2016. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

6.! Attól, hogy neked gusztustalan, másnak még tetszhet. Nem a te gyerekeidet akarják elnevezni. Nem értem, miért kell így kikelni.


B. Ú. É. K. !

2016. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Felbosszant az ilyen mértékű ostobaság, az emberek hülyesége.
2016. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Szabó Palmira Dalma, nekem ez nagyon tetszik, és ha nektek is ne foglalkozzatok más rosszindulatú megjegyzéséhez.

Másik lánynév, szerintem a Szabó Dorina Bella nem lenne rossz.

2016. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!