Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a gyerekek valóban...

Azok a gyerekek valóban szebbek lesznek akiknek a szülei nagyon szerelmesek egymásba?

Figyelt kérdés
Rengetegszer hallottam ezt mindenhonnan de nem tudom mennyi igazság lehet benne. Meg, hogy van e hozzá bármi köze.
2015. máj. 2. 19:17
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%
Használd már a józan eszed, könyörgöm!
2015. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Ó igen. A genetika egy hülyeség, kizárólag ettől függ, hogy hogy fog kinézni egy gyerek.
2015. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha a korod 10 év alatt van, akkor nem gond, ha ezt elhiszed.
2015. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

En errol meg nem hallottam :)

Szerintem a szepseg relativ... Mindenkinek a sajatja a legszebb...A lanyom gyonyoru(zold szem, szoke haj, olyan mint egy tunder, az arca is nagyon szep, de az apja nem szeretett, lelepett amint kiderult, hogy allapotos vagyok).

A fiam 6 hetes, nagy kek szem, suru, barnasszoke haj, manocska fej... Nekem o is gyonyoru(nagyon szerelmesek voltunk egymasba a ferjemmel, mostanra mar inkabb szeretet).Szerintem nincs koze a szerelemnek a baba szepsegehez...

2015. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Valóban létezik a szerelemgyerek kifejezés, sőt más kultúrában is, például német nyelvterületen is. Engem érdekelne az eredete, miért találták ki azt, hogy a gyerek a szülők szerelmétől lehet szép...
2015. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Én inkább azt mondanám, hogy akinek a szülei szerelemben élnek, azoknál a légkör is szeretetteljes, és ez az, ami kiül a gyerekek arcára is. Egyszóval a boldogság szépít.
2015. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%
Lehet azért mert a sokszor szép emberek igazán szerelmesek egymásba? A csúnyák lehet csak kompromisszumot kötnek, hogy jó na, kell egy pasi, kell egy nő, nem a legszebb, dehát jobb mint egyedül. És az ilyeneknek csúnya gyerekük is lesz, hisz ők is azok. A szépek meg nagyon szerelmesek egymásba, nekik meg szép gyerekük lesz :D
2015. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
A szerelemgyerek Szép kifejezes a zabigyerek szóra. Mindkettő házasságon kívüli gyereket jelent
2015. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Jajj, de butácska kérdés...


Az utolsónak amúgy igaza van.

2015. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szerelemgyerek kifejezést nem is tudtam hogy így kell értelmezni...Tiszta ciki...Mi mindenkinek hangoztatjuk,hogy a lányunk szerelemgyerek ( pedig bőven házasság után született)...Aki nem ismerem meg mit hihet...Köszi az infót 😊
2015. máj. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!