Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék még hasménésre,...

Mit adhatnék még hasménésre, hányásra 10 hónapos kisfiamnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Hétfő óta hasmenés és hányás gyötri a kisfiamat.Voltam vele dokinál és B6 vitamint kapott a gyomrára,a hasmenésre pro+kid kiegészítő tápszert.Kedd óta semilyen szilárd ételt nem tudok megetetni a kisfiammal nem kell neki,csak tápszert eszik.Ha adok neki valami szilárdat azonnal kihánnya.(keksz,krumpli,babapiskóta stb.)Mit tudnátok ajánlani mit adjak neki ami bent is marad,vagy vigyem vissza a dokihoz?Hála istennek nincs kiszáradva,mert legalább a teát issza,sokszor keveset.
2010. márc. 25. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegénykém, sajnálom.Áztass teába kekszet, azt hátha megeszi.Jobbulást.
2010. márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki még Normaflore-t is, nekünk az segített hasmenésnél.
2010. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi most jöttünk ki a kórházból, szerintem ha nem eszik és iszik inkább kérj beutalót.

Tudom, hogy ijesztő, de pont most írtam ki, hogy rota járvány van, és az 5x rosszabb a cilicinél. Ne várd meg míg legyengül, mert mondta az ápolónő, hogy mi időbe bevittük(6hós a fiam),de sokan az intenzíven kötnek ki, mert vártak hátha jobban lesz a gyerek.

2010. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. márc. 26. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!