Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a babakocsih...

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz? Jó rossz tapasztalatot várok.

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 25. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon hasonló van, nagyon jó. Kitűnő a rugózása, a baba télen is elfér benne kényelmesen overálba.
2010. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először én is ilyet akartam!

De a párom lebeszélt róla, és beláttam, hogy igaza van. Az volt leginkább ellene, hogy elég nehéz! Nekem sajnos jó pár lépcsőn fel-le kell vonszolnom a babakocsit, és az egyik legfontosabb szempont emiatt a kocsi súlya volt. Egyébként nem lenne rossz, mert jó nagy kerekei vannak, és elég rosszak az utak mifelénk. A rossz utakon pedig sokkal jobban boldogulsz nagyobb kerekekkel.

Egyébként nekem nagyon tetszett még a boltban is, mikor megnéztük. Könnyű összecsukni, nagyon tágas a belseje, és gyönyörű színekben kapható. És nem mellékesen az ára se rossz... Kár hogy kicsit súlyos.

Ha nem kell sokat fel-le cipelned, szerintem nagyon jó választás! Ellenkező esetben ajánlatosabb könnyebb fajtát választani!

2010. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Őszi babának akkor remek?
2010. márc. 25. 11:45
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem cipelném.
2010. márc. 25. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem jó választás. Én nem ilyet vettem, de legközelebb ilyet választanék.

2010. márc. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem cipeled, szerintem jó választás! Én csak azért írtam "ellene", mert tényleg nem mindegy, hogy milyen súlyt kell le-föl cibálni!

Ha nem ilyen házban laknánk, én is ezt vettem volna meg!

Egyébként tényleg nagyon tágas, tuti, hogy nagyon kényelmesen el fog férni benne a babó, akármennyi ruhát adsz rá!

2010. márc. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem jó.én is ilyen fajtát szeretnék majd.M:)
2010. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én lebeszéllek róla, mert

i: nem tudod, milyen magasan(alacsonyan) van a fogantyúja, mennyire kell lehajolnod

ii: mint elhangzott a babóca kényelmesen elfér benne, de minden bizonnyal az alsó tárolóba keveset lehetpakolni

iii: milyen magas (hosszú) a gyerköc (mi ráfaragtunk, kilóg a lába a kocsiból, pedig PC a márka)

Mennyire könnyű összecsukni, bár mintha ez elhangzott volna

4: milyen kicsire lehet összecsukni

5: hány fokozatban dönthető, ha még nem ül, de már nagyon-nagyon nézelődne a manó.

Ami mellette szól: az ára+nagy kerék. Semmi más. Minenképpen ha vásárolsz babakocsit arra is gondolj aki tólni fogja

2010. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell cipelned akkor nem rossz, és ahogy nézem a tolókar magasságát lehet állítani. Ami egyáltalán nem tetszik benne, hogy nem bolygósítható a kereke, ha kanyarodni akarsz vagy megfordulni fel kell emelned a a kocsi elejét (mármint lenyomni a tolókart, hogy az eleje felemelkedjen)
2010. márc. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!