Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy fél éves stabilan ülő...

Egy fél éves stabilan ülő babát már lehet a játszótéri hintába ültetni?

Figyelt kérdés

Kiesni gondolom nem fog, de mindent a szájába vesz, beleértve ebbe pl a babakocsi karfáját is, szóval félek, hogy megcsócsálná a hintát a játszótéren, ami azért nem az igaz :(.


Hintáztatta már valaki ilyen korban a babáját?!


2010. márc. 25. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idősen az ölembe vettem és együtt hintáztunk. Igaz, a lányom csak támasztva ült még 6 hónaposan. De az ölemben nagyon élvezte!

Most már 10 hónapos és imád hintázni. Nem szokta kóstolgatni a hintát, mert nagyon figyel a kapaszkodásra. De talán ha egy textilpelust a hinta madzagjára tekersz, akkor a koszt meg miegymást nem tudja megenni róla.:)

2010. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a gond, hogy megcsócsálja a karfát, szeirntem ezzel ne foglalkott, 2-3 hónap múlva úgyis a homokban fog mászni, és még különb dolgokat fog nyalogatni. Ha ez nagyon zavar, akkor vigyél egy rongyot, és tekerd körbe. Az én fiamnak van itthon a ketben az a piros, dudálós müanyag hintája, és imádja, még a lakásba is felfúrtuk neki télre. tavaly egész nyáron abban hintázott, de szerintem nem 6 hónapos korától, hanem inkább 8-9. Engem inkább ez zavarna, hogy még talán kicsi hozzá. De próbáld ki, látszik, hogy hogy tud benne ülni. Lehes, sokkal ügyesebb, mint a fiam.
2010. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a biztonsági övekhez párnát,az tépőzáras 2db van benne és sztem tökéletes erre a célra is;)

Akkor nem fogdossa össze a hinta láncát.

2010. márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 9 hónapos volt, mikor először kipróbáltuk a játszótéri hintát, pedig ülni már ő is 6 hónapos kora óta ült, de én még korainak tartottam volna akkor hintáztatni.
2010. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!