Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden autósüléshez kell...

Minden autósüléshez kell venni ülésmagasítót? Melyik autósülést ajánljátok, amikortól már stabilan ül a baba?

Figyelt kérdés

Melyik autósülést ajánljátok, amikortól már stabilan ül a baba? 0-18-ig, vagy 9-18-ig, vagy 9-25-ig?

Konkrét linket írjatok, ha tudtok!

Köszi!


2011. nov. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha stabilan ül és min. 9 kg, akkor felesleges 0-18-as ülést venni.


A kérdés első felét nem értem...

2011. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha baba már tud ülni, és elérte a 9 kilót, akkor 9-18-ast mindenképp.

Az ülésmagasítós kérdésedet nem igazán értem...

2011. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdés 1. részét én sem értem.

Megvárnám, míg stabilan ül és eléri a 9 kg-ot, majd vennék egy 9-18 kg-os ülést.

Nekünk BeSafe van, nagyon szuper, tudom ajánlani.

Persze attól függ, hogy mennyit szántok rá.

2011. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem a kocsiülés tartozékokat, és voltak ülésmagasítók. Ezért kérdezem, hogy minden autósüléshez kell venni ülésmagasítót? Vagy, ha nem, akkor milyen esetben kell azt venni? Egyáltalán milyen célt szolgál? Hogy a baba kilásson az ablakon? Vagy minek megmagasítani az autósülést?
2011. nov. 24. 08:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az autós ülésekhez nem kell ülésmagasító.Az ülésmagasítót akkor kell használni,ha a gyerek elér egy bizonyos magasságot és életkort,ekkor már nem autósülésben ül,hanem az autóban lévő ülésre tett ülésmagasítóban,ami azért kell,hogy az autóba szerelt biztonsági öv megfelelően tudja védeni egy baleset során,tehát pl:ne a nyakán fusson az öv,hanem úgy mint a felnőtteknél a vállon és a mellkason keresztül.Azt hiszem 135cm-től lehet használni,de ennek pontosan utána tudsz nézni a neten.
2011. nov. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!