Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szülők mennyire dönthetnek...

A szülők mennyire dönthetnek gyermekük nemisége kérdésében, ha ez születéskor a babánál nem dönthető el egyértelműen?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

u...dehogynem utolsó. mindjárt megkeresem neked. linkelem.

mellesleg nekem is 11. héten mondták meg a baba nemét..

2016. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

igaz csak angolu talláltam és csak 12. héttől, de itt magyarázza a dőlésszöget

(de a lepontozás szemét húzás volt)

[link]

2016. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

és meg is van!

a zacsi az, ami később alakul ki!

rendellenes esetben nem lesz zacsi, csak a péniszszerű valami marad, ezért nem lesz egyértelmű a született gyermek neme. mivel a zacsi nem alakul ki, a pénisz nem fejlődött vissza ezért van lánynak minősítve!

és nem azért, mert egyszerűbb kivitelezni, meg amiket fentebb írtak, hanem mert terhesség alatt az anyai szervezet nem termelte azt a hormont, amivel fiúvá cseperedhetne egy magzat.

így viszont, igaz az állítás, hogy mindenki lányként kezdi, csak épp pénisszel..

remélem, van aki tudja követni mit írtam és nem ész nélkül pontoz.

2016. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyre több az interszexuálisok száma Magyarországon. Sajnálom szegény gyerekeket, az életet operációval kezdik.
2016. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok, bocsi az offért, de van erről valami cikk?

Tudna valaki linkelni?

Ez most tényleg létezik?

2016. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én megnézetném valami DNS-vizsgálattal, hogy fiúnak vagy lánynak indult eredetileg, és az lenne. Mert úgyis annak fogja érezni magát, ez nem nevelés kérdése. Nem akarnám, hogy úgy járjon, mint David Reimer.
2016. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

magzati korban

".... A folyamat döntő eleme az, hogy kialakul-e hormonálisan aktív hereszövet. ....Here hiányában női nemi differenciálódás következik be."

tehát ez esetben a magzat nő, akármilyen lesz a nemiszerve...


de itt leírja orvos nyelven, A nemi fejlődés zavarai címszó alatt

[link]

2016. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!