Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, csak én érzek így?...

Anyukák, csak én érzek így? Hogy tudnám ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
1 éves babákról van szó. Most kezdenek lépegetni, eddig csak babkocsiban vittük ki őket. Rosszul vagyok a gondolattól, hogy mindent összefogdosnak az udvaron, játszótéren, bevásárló kocsiban, és még sorolhatnám. Másik probléma: mindent rágnak. Ugye, nem fogják a kavicsot, egyéb kinti dolgokat megrágni? Minden érdekli őket.
2010. márc. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez így van helyén. Oda kell rájuk figyelni fokozottabban ha már járkálnak a játszótéren is. Elkerülhetetlen, hogy ne fogdossanak mindent össze. Vajon ez téged miért zavar? Baja csak akkor lesz, ha minden ilyen dologtól óvod. Később minden betegséget könnyebben fog megkapni. Hadd fogdosson csak meg mindent. Nekem 3,5 hós a kislányom és mindent megfogdos, a felügyeletem alatt mindenhez hozzáérhet, sőt... Vedd egy kicsit lazábbra a dolgot. 1 kg kosz évente és minden oké.
2010. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
de megfognak rágni,és mindent megfognak fogdosni és mindent a szájukba vesznek.Én is beteg voltam tőle,mondjuk én akkor amikor naponta 20 ezerszer kellett valamit kivenni a szájából,de valahogy hozzászoktam.Sajnos ez van,különben beleörülsz és ezt kivédeni lehetetlen.Valahol még jó is,mert erősödik a kis immunrendszerük.persze nem cigicsikket és sárt meg kukából ki vett szemetet kell enni,de ha felveszi a kavicsot és beteszi a szájába,odamész és kiveszed.Mondod neki hogy fujj kakás nem szabad.Előbb utóbb megtanulják.
2010. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

De megfogja, ha tied rágós. Van olya gyerek aki szinte semmit nem vesz a szájába és van olyan amelyik mindent. Van amelyiknek tényleg 3 éves koráig kis dolgot nem adhtasz a kezébe.


Popsitörlövel le tudod törölni a kezét ha koszos. Az én gyerekem a követ kezdte el a szájába rakni, amit erössen tiltottam és kb a 3-ik eset után nem csinálta többet. rettentöen megijedtem.

neked ikreid vannak? így biztos nehezebb mindegyikre figyelni.

2010. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!