Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babanapszemüvegről mi a...

A babanapszemüvegről mi a véleményetek? Nagyon féltem a babám szemét, meg nagyon utálja szegény ha belesüt a nap. Hiába téli baba.

Figyelt kérdés

Ezt találtam:

[link]

Valakinek esetleg van ilyen? Bevált?


2010. márc. 25. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnám rá. Majd megszokja és elfordítja a fejét.
2010. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fogok venni! Úgy ahogy az én szememet is bántja a nap,és féltem a káros sugaraktól,úgy nehogy már pont a babám szemét ne védjem!! A nagynak is volt,1-2 nap és rájött hogy milyen jó!

Most fogok venni a 7 hósomnak,mert nagyon kios érzékeny szemű.

2010. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs gyerekem, de nagynénémnek van egy két és fél éves és egy négy hónapos kisfia. A nagyobbikra adott napszemüveget már tavaly is. Az nem megoldás, hogy majd elfordítja a fejét, azért ne legyünk már ennyire kisstílűek. Szerintem nyugodtan megveheted neki. A picinek is akar venni napszemüveget, szóval rajta is lesz hamarosan, és szerintem ez nem egy rossz ötlet.
2010. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mi lányunk februári. Amikor picit is rásütött a nap, már hunyorgott, nyöszörgött...pont ilyen napszemüveget vettünk neki, de szinte 1x sem volt rajta. Nem bírta elviselni. Aztán szépen lassan megszokta a napsütést, bár természetesen nem tettük ki közvetlen napra - napernyőt vettünk a kocsira, meg kalapot a fejére...

Remélem idén már fogja használni, mert amúgy nagyon vagány:)!

2010. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom rajta,hogy veszek Neki a nyárra(most 10 hós).Csak az a kérdésem nekem is,hogy megtűri-e magán???
2010. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tűri meg magán,akkor nem lehet esetleges megoldás egy baseballsapka?
2010. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kisfiam nem türte el magán a napszemüveget, majd talán az idén nyáron - 2éves lesz nemsokára - tavaly nyáron napelenzős vékony sapi volt rajta aminek hátul a nyakánál is volt anyag ami a tarkoját védte. ezt viszont nagyon szerette.
2010. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért.


Én is ilyen gumis napszemüveget néztem 1,5 éves kislányomnak (ez nagyon jó áron van, én polaroidot néztem, az 8000 Ft), de nagyon hosszú a szempillája, így zavarja, akkor neki milyet lehet venni, a simát egyből leveszi, meg elég csálén áll rajta.

2010. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csajok! köszi a sok választ, az első kivételével mind érdemi volt. :)
2010. márc. 26. 09:22
 10/12 anonim ***** válasza:
máfél évs kisfiam imádja. mondjuk neki, h milyen jól áll, és büszkén viseli. nagyon édes!
2010. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!