Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba/gyerek sampon...

Minden baba/gyerek sampon "könnymentes"? Rá van külön írva? És tényleg nem irritálja csípi a szemet?

Figyelt kérdés
Kinek melyik vált be,illatra,haj tapintásra?Kiszerelés,ár?
2010. júl. 14. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én kipróbáltam magamon, tényleg nem csíp.


Mi johnson's kamillásat használunk, finom illata van és tényleg jó puha lesz a kislányom haja, bár sztm ez a babahaj még magától is puha :)


Most ki akarom próbálni a gabi samponját, mert annnak is nagyon tetszik az illata, a fürdetőnk is gabi.


21 hós kislány anyukája

2010. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
JA, a nagyot szoktam venni (asszem 400 ml) akciósan 650-Ft körül.
2010. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a Gabi és a Johnson's-ról tudok nyilatkozni. Valóban nem csíp. Ezt onnan tudom, hogy a tömény sampont belekentem a saját szemembe, és egyáltalán nem csípte. De ugyanezt megtettem a tusfürdőkkel, fürdetőkkel is. Ha töményen nem csíp, akkor hígítva nem csípi majd a gyerkőc szemét.
2010. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekünk a Gbi tincsszelídítő vált be, mert a kislányomnak sűrű göndör haja van, és utálja a fésűt. Fürdető is gabi édes álom.
2010. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eddig akármilyen fürdetőt és sampont kipróbáltam, egyik sem csípte a szememet, és a lányomét sem. Viszont a "BABA" termékcsaládról ezt már nem tudom elmondani, azt vettem észre, hogy csípi a lányom szemét (pedig nem használom neki, csak egy alkalommal, amikor elfogyott a fürdetője és nem volt más, jobb híján ezzel fürdettem). Pedig azt mondja a reklám, hogy az egész családnak ajánlják, mondjuk én 1 éves kora alatt (sőt!) nem merném használni, ha nem csípne, akkor sem.
2010. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én Jonson's kamillás sampont használok a fiamnak születése óta és tényleg nem csíp,Fürdetőnk az gabi édes álom, és az sem csíp az arcát is mindíg azzal mosom.Nekünk ez nagyon jól bevállt,mindketőnek nagyon finom nyugtató illata van és felfrissíti a bőrt.

Szóval nyugodt szívvel ajánlom :)

2010. júl. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. júl. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!