Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babam allandoan a...

2 hetes babam allandoan a cicin logna! Ma reggel 7 ota nem is aludt rendesen! Nem tudom letenni a kisagyaba, mert egybol sirni kezd, es csak a cici nyugtatja meg! mit csinalhatnek vele, meg enni sem tudok igy tole? Hagyjam sirni a babam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elaltatni. Dúdolj neki, csinálj sötétet. Cumit próbáltad már? Lehet, hogy attól is megnyugszik. Sírni semmiképp se hagyd. A Suttogóban találhatsz jó tippeket. Én eszerint nevelem a babám, és semmi gond sincs.
2008. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azt a bizonyos Suttogot nem tudom beszerezni, kulfoldon elek!
2008. szept. 16. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs elég tejed,méred,mennyit eszik? Lehet ki kell egészíteni,mert ha jóllakik elég lesz neki.Én sajnos rászoktattam a ringatásra,nekem kézbe alszik el, de ez legalább bevált.Igen,sírni ne hagyd, túl pici ahhoz, hogy most neveld meg,még rád van szüksége.Próbáld meg hogy lefekszel vele az ágyba,és úgy van cicin,nekem úgy elalszik, de ezt csak szigorúan reggel alkalmazom,ha apa elmegy dolgozni,mert ehhez is hozzá szokik.
2008. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én cumit adtam neki, mert ha már nem volt éhes akkor is szopizott volna, nagy a szopiigénye.Bár azért gondold meg mert ha kiköpi utána azért rohangálhatsz hogy visszaadd neki.
2008. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sírni ne hagyd semmikor és semmiért, ez csak egy régi hülyeség! Az Okosan nevelni című könyvben nagyon szépen le van írva, mit miért kell csinálni a babával, nameg a Suttogó is elég jó. Én is külföldön élek, de vannak otthon rokonaim, akiknek szólok ha valamit meg szeretnék vetetni, és kipostázzák (dpd-vel ha súlyosabb). De netről is lehet rendelni könyveket, csak meg kell kérdezni, elpostázzák-e. Ezért jobb rokonnal intéztetni! Neked nincsenek rokonaid itthon?
2008. szept. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!