Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért tesznek az újszülöttek...

Miért tesznek az újszülöttek kezére kesztyűt?

Figyelt kérdés

2016. jan. 6. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a körmükkel össze tudják karmolni magukat

viszont ekkor még túl puha a köröm ahhoz hogy rögtön le lehessen vágni

2016. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

igen, az egyik legfontosabb dolog, amit bevihetsz az újszülöttödnek a kórházba, az a kesztyű. Hogy ne karmolja össze magát.


A C&A-ban láttam most kettőt egy áráért, 1000 Ft-ért két kis kesztyűt, vettünk mi is. Sima fehér, puha pamut anyagú. De biztosan máshol is van, csak egy tipp volt.:)


30hkm

2016. jan. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Igen, karmolás ellen van, de pl. szülésznőm nem ajánlotta, mert a babának nagyon fontosak a tapintásos ingerek, én hallgattam rá, nem is nagyon karmolászott, és ezek meggyógyulnak gyorsan.
2016. jan. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a karmolás miatt, de én nem adtam rá. Nem karmolta össze magát és, ha kicsit karmolja is magát, nem vontam volna meg tőle ezt a minimális szabadságot. Három gyerekem született és én egyiknél sem adtam rá. Fontos érzék a tapintás. És ahogy az előső írta, gyorsan meggyógyul, ha meg is karcolja magát.
2016. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nagyon összekarmolta magát így adtam rá. De tény, hogy nagyon gyorsan begyógyul nekik.
2016. jan. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én Németországban szültem, itt kint ellenzik a kesztyűt, mint ahogy már valaki irta a tapintás fontossága miatt. Nem igazán karmolászta magát és nagyon gyorsan gyógyul, ha véletlen igen.
2016. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok én sem feltétlenül tartom jónak de láttam nagyon csúnyán összekarmolt babát :( nem tudom milyen hamar gyógyult be de rá inkább adtam volna
2016. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!