Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy volt azzal a kislánnyal...

Hogy volt azzal a kislánnyal aki nemrég halt meg mert az anya otthon hagyta egyedül? Már nyilatkozott az anyuk hogy hova ment 20 percre, mitől volt a tűz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A hírekből úgy emlékszem, hogy ház földszinti irodájában dolgozott...
2011. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Egy tegnapi napilapban olvastam hogy egy panellakásban hagyta magára a gyereket,zárt ajtókkal és ablakokkal ezért nem tudtak segíteni a szomszédok pedig hallották hogy kiabál a kislány.

Állítólag állásinterjúra ment az "anya"!

2011. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

èn németországban élek, itt két kislányt megöltek mert az anya egyedül hagyta öket és hogy tüz esetén menekülni tudjanak nem zárta rá az ajtót.

szóval teljesen mindegy mit csinált, nem szabad öket egyedül hagyni.

2011. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Jaj, istenem. Nem halottam, szörnyű. Én még a postással is felhozatom az 5.-re a csomagot, mert nem hagyom magára 2 éves fiamat, egy percre se egyedül a lakásba. Míg pici volt, akkor se hagytam magára sose. Én még a boltba is bevittem magammal, sosem hagytam kint a babakocsiban, csak ha ráláttam rendesen.
2011. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak félig hallottam a hírekbe,de azt nem értem,hogy egy 4 éves gyereket,hogy hagyhat egyedül a lakásba még egy fél percre is,nemhogy 20 percre?


4 gyerkőc anyukája

2011. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én sem értem.De én azért sajnálom az anyukát azthiszem. Az a német országi is szörnyű.
2011. ápr. 21. 09:44
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem 20 perc volt,több kellett ahhoz hogy tűz üssön ki és bennt is égjen a kislány!nagyon sajnálom!Soha nem hagynám egyedül a gyerekem!!!
2011. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, ez valóban borzasztó, de nálunk itt van egy anyuka, aki rendszeres otthon hagyja, most 15 hónapos kislányát és 3,5 éves kisfiát. Még 0,5 éves volt a kislány és akkor is simán rájuk zárta az ajtót. Az anya elmegy a boltba,de nem igyekszik hazafelé, hanem még jókat beszélget. Messze van a bolt, tehát ha sietne is min, 0,5 óra. A télen egyszer még engem szólt meg, hogy ilyen hidegben miért hozom magammal a gyereket. Erre én azt válaszoltam, hogy inkább fázzon meg, mint bármi baja legyen otthon. Ezek után mi történt hátam mögött buta libának hívott, persze aki ismeri nekem adtak igazat.
2011. ápr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon durva,és mit csinált addig az 5hónapos baba amég ő elment otthonról??
2011. ápr. 21. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok, fogalmam sincs, hogy mit csinálhattak/csinálhatnak amikor nincs otthon anyuka. Állítólag jól eljátszanak. Én majdnem 1 éves kislányomat sokszor még addig sem merem egyedül hagyni míg WC-re megyek, most tanulgat járni és mindig félek, hogy elesik éppen akkor s beüti magát. Na de nem vagyunk egyformák.
2011. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!