Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy a hurkásabb...

Igaz az, hogy a hurkásabb babák lassabban haladnak pl a forgással? Mennyit próbálkozott a babád, mire sikerült az oldalára fordulnia?

Figyelt kérdés
3,5 hónapos, kb egy hete sokat próbálkozik de mindig a hátán köt ki. Tudom, hogy van ideje csak kíváncsi vagyok kinél hogy volt. :)
2016. jan. 7. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
4,15 kg súllyal született és szépen fejlődött az anyatejtől. 6 hetesen a hasáról átfordult a hátára, 3,5 hónaposan pedig hátról hasra.
2016. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak ettől füg azért.

Az első fiunk 4 hónaposan fordult hasról hátra először, de utána a rendes igazi forgása csak 6 hósan kezdődött.

A második most 4 hónaposan hasról hátr, biztosan tudatosan, mert ismétli is már, de pl. a kiságyban egyik sem csinálta, csak akkor, ha kitettem a földre, ahol térben volt nagy helyen.

Nekem is mind a kettő óriási baba, a kisebb most 9,5kg 4 hónaposan. Azt mondják nála is, hogy a nagy súly miatt lassabb lesz a mozgás, de ez nem igaz így önmagában sem nála, sem a bátyónál nem jött be. (Ő 5 hósan volt 9,5kg)


Ja és szerintem a hasról hátra sokkal előbb megy nekik, bár lehet csak azért gondolom ezt, mert az enyémek egész nap hasaltak/hasalnak.

2016. jan. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!