Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hasfájás a babáknál egyik...

A hasfájás a babáknál egyik pillanatról a másikra múlik el vagy fokozatosan jobb lesz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból azt mondom, hogy fokozatosan lett jobb. Egyébként nálunk az infacol segített, és amikor 3 hónapos kor után azt gondoltam, már nem adom neki, megint előjött a hasfájás. Úgyhogy ismét visszatértünk hozzá, és még a mai napig is a tápszer előtt napi 2 alkalommal kap. (6 hós lesz holnapután). (B)
2010. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk fokozatos volt.Én gripe watert adtam neki napi ötször, aztán már elég volt négy , aztán három alkalommal.Aztán csak reggel-este, majd csak este.Aztán már este sem adtam neki.

/Z/

2010. márc. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is infacolt adtam neki és fokozatosan lett jobb.egyre kevesebbszer kellett neki,majd egyáltalán nem.
2010. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk meg sajnos nem segített semmi. 3és fél hónapos koráig szenvedett a kismanóm a hasfájástól. A gyerekorvos és a védőnő is csak annyit tudtak mondani, hogy "türelem, el fog múlni". És így is lett, de nálunk szinte egyik napról a másikra szünt meg.
2010. márc. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a tápszerváltás segített, így egyik napról a másikra megszűnt. Próbáltuk mi is az Infacolt, aGripe Water de egyik sem segített. Az orvos és a védőnő is azt mondta, hogy majd kinövi és mivel fiú náluk gyakori a hasfájás, de egyikük sem ajánlotta hogy váltsunk tápszert. Végül magunk találtuk ki, hogy ez lehet a gond és mióta nem a bifiduszos tápszert kapja egyszer sem fájt a pocakja. Most pedig már 5 és fél hónapos.
2010. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez elég vegyes felvágott, kíváncsi vagyok nálunk hogy lesz :)
2010. márc. 27. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!