Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hónaposotok hányszor és...

7-8 hónaposotok hányszor és mikor szopizik még?

Figyelt kérdés
És mikor kezdtétek a hozzátáplálást? Cicifüggő-e?
2010. márc. 26. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos kisfiam még ötször vagy hatszor szopik naponta. Nem cicifüggő, mert közben mindent nagyon szeret a sütőtököt kivéve. A délelőtti kajcsi már csak 190 gramm gyümi és délben pedig 100 gramm főzelék után még szopizik. Mi 5 hónaposan kezdtük, mert nagyon hasfájós volt és az alma segített. :)
2010. márc. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 hónapos a lányom, nem cicifüggő ( a fiam az az volt).

Reggel szopi délelőtt gyümi majd utána szopi, ezen kívül még szopizik délben, délután és este.

Éjjel van hogy kel szopizni, van hogy átalussza.

Jól hízik, nyúlik, nem sír hogy éhezne, úgyhogy mi még csak itt tartunk.A fiammal ennyi idősen már volt egy csak gyümi tízóraink, meg egy főzelék ebédünk komplettálva husival, mégis alig hízott.

2010. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 8 hónapos lesz április 13-án. Fő tápláléka még mindig az anyatej. 6 hónapos koráig semmi mást nem adtam neki, sem vizet, se teát, semmit, csak szopizott. Cumisüvegből nem iszik. 6 hónap után elkezdtem volna az almával, de a mai napig kiköpi. Próbálkozom mindenfélével, de hiába, nem nagyon akar menni a főzelék... ő sem cicifüggő, teleissza a pociját és utána jól elvan. Nem nyűgös, elég neki. Nem kell neki más. A doki azt mondta nem baj, de azért próbálgassam a gyümölcsleveket és a főzeléket. Pohárból megpróbáltam neki a meggylevet, azt nagyon szereti. Úgyhogy ez van. Kb. ő is egy nap olyan 5-6 alkalommal szopizik, éjszaka pedig 2-3 alkalommal. De őszintén szólva nem is bánom, az a legjobb neki. És nekem is jó, mert kidurranna a cicim, ha nem szopizna. :)

2010. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kisfiam mégcsak 6 hós múlt, de már az ebédet és a tízórait kiváltottuk. 5 hósan kezdtem, mert nem mindig kellett neki a tej. Ő éjjel 1x és hajnalban 1x szopizik, ettől függően szopizik reggel vagy sem. És mégegyszer uzsira. A vacsi tápszer mert nem volt hajlandó kiszívni este a tejet. (kis lusta) Kicsit aggódom, hogy már most ilyen keveset szopizik és sajnos 1 hónapja már csak az egyik cicimből. Ennek eredményeként a másikban már csak 20-30 ml van, amit napi 1 x kifejek. Azért remélem még kihúzzuk 2-3 hónapig!!! A lányomat 13 hónapig tudtam simán szoptatni.
2010. márc. 26. 15:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor reggel, délelőőt, délután és este ciczett.

6-8 hónapos koráig egyszer evett szilárdat (gyümölcsból fokozatosan zöldséget ebédre), majd 8 hónaposan kezdett el kapni uzsonnára gyümölcsöt.

10 hónaposan regglire pépet, vagy ezt-azt.

1 éves múlt, vascizik is és 3-4x szopik még.

2010. márc. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!