Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben mennyi időre és...

Ilyen időben mennyi időre és mibe öltöztetve sétáltassam a 7hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen időben elég 20 perc.

Sapka,kezes-lábas,kiskabát,takaró.A kezes-lábas alá kis body és zokni nem árt.Kend be az arcát nehogy kikezdje a hideg.

2008. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valóban jó melegen öltöztesd fel, de azért figyelgesd,nehogy melege legyen. Mi addig vagyunk lent,ameddig én is bírom, van, hogy 2-3 órát is sétálunk. friss a levegő a hideg és az eső ellenére,nagyon jókat tud aludni. Amúgy -8 fokig simán mehettek a babával, ki is teheted az erkélyre is, erősíti az immunrendszerét, úgyhogy csak használ neki!!!
2008. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyen időben ki sem viszem..ma egész nap esett,hova induljak vele.Amúgy egész nap bágyadt is volt,sokat aludt.Jól kiszellőztettem a másik szobát..mindig azt ahol épp nem voltunk..ha muszáj leviszem kendőben,de majd csak enyhül az idő akkor megyünk.Különben én sem szivesen mászkálok ilyen trutyis időben..csak ha nagyon kell..9hetesek vagyunk
2008. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is voltunk ma kint húsz percet,legalább annyit míg el sétáltunk a boltba meg haza. Van esővédőnk így nem érhet baj. A lényeg hogy úgy öltöztesd, ahogy te jól érzed magad,rá plusz egy ruha. Levegőre szüksége van annak a babának. Ha nem mered kivinni,akkor 10-15percre nyisd ki az ablakot,de öt jól takard be. 4hetes kisfiú anyukája
2008. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A 3.válaszoló anyukától kérdezem,h akkor az őszi-téli hónapokban nem lesz kivíve a baba?!Mert általában ilyen trutyis idő van márciusig!És ebből a szempontból teljesen mindegy,h mi szeretünk ilyenkor kint,vagy sem...már a gyerek érdeke az első!Én már rádobtam a kocsira a lábzsákot+esővédőt és 1 órát sétálgattunk.Nagyon jót aludt a levegőn!18 hetes baba anyukája
2008. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam rá badyt, rá egy rugit (vagy harisnyát, egy nacité és egy pulcsit) és jól betakartam, sapi, esővédő és mentünk:-) Ma megnézem a lágzsákot, és hogy mekkor és milyen vastag a kezelsábas. Ha még nem vastag bundás téli, hanem vékonyabb, azt adom rá.

Nyugodtan ki lehet menni, sőt kell is a babának. Ugyanannyit sétállhatsz, mint máskor, jó a levegő neki:-)

2008. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen, csak annyira megoszlanak a vélemények.

anyukám szerint nyugodtan menjünk,1órát is akár, párom azt mondja 10perc.

overállt hány foktól adtok rá?

és az esővédőt a hideg ellen teszitek fel, vagy csak, ha esik?

2008. szept. 17. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!