Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 8hónapos babátok?

Mit tud 8hónapos babátok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Jön-megy, a bútorokba kapaszkodva, négykézláb, mint a villám, ha a labdát felél gurítom vissza gurítja.
2016. jan. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, így visszaolvasva nagyon összefüggő lett, szóval:

-bútorokba kapaszkodva jön-megy,

-négykézláb közlekedve mint a villám.

2016. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos lehet és ügyes nagyon! :)

Hány fogacskája van már?:)

2016. jan. 11. 22:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Írjátok már légyszi h fiú vagy lány -e :)
2016. jan. 11. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kislànyom 8,5hónapos.

Most jön a 6.foga. egyedül jár,pàpàt int,puszit ad. Kukucskàlósat is imàd jàtszani,illetve a süti süti pogàcsára mozgatja a kezeit ahogy mutattuk.

2016. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-ö vagyok. Fiú, most már 9 hónapos, kb 2 hete kapaszkodás nélkül jön-megy, (8 hósan még kapaszkodott), nincs foga, csak gügyög.
2016. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kúszik, ül, pápát int, tapsol, mondja hogy "baba", 8 foga van

8,5 hós kislány

2016. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyesek ezek a kis csöpségek,akkor az én babám levan maradva?még nincs 8hós ebben a hónapban tölti,ül magától,mászik,tátog a mondókákra ,zenére táncol,fel ál,de nem lépeget,tapsol,integet,mondja h aja,mama apű,ha látja h fotózzuk pózol :D ,forog,huncutkodik,6foga van,szerintetek levan maradva?szerintem nagyon ügyes,még szőnyegre nem próbáltam lerakni mert ha nem kap meg valamit fejelget meg hátra vágja magát

Nemtudom h lépegetne e a bútorok mellett

2016. jan. 12. 18:55
 9/10 anonim ***** válasza:

1.-ö vagyok. Egyáltalán nincs lemaradva. :)

Szerintem pont jó.

Ültesd le a szőnyegre és légy hozzá közel, ha esetleg hátradől alá tudj nyúlni, vagy hagyd hadd másszon bármerre. Amúgy csak az első 1-2 koppanás fáj, főleg, ha látja, hogy megijedsz! Ha elesik vagy koppan a feje ne kapkodj, vagy sziszegj, hogy jajjj, hanem kacagj vele, mintha az valami jó lenne, akkor nem fog megijedni és bátrabb is lesz. Ne félj, nem fog rászokni az esésre. :) Ha látod, hogy tényleg komolyabb a baj akkor vedd fel, simogasd meg, babusgasd, majd tedd vissza.

2016. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Angolul beszél,és már cigizik is
2016. jan. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!