Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos babánál normális hogy...

6 napos babánál normális hogy meconiumos székletet ürít még mindig?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttünk haza a kórházból. Azt mondták minden rendben, máskülönben nem is jöhettünk volna haza. Tegnap nem kakilt, ma igen de még meconiumos volt neki. Kórházban kapott cukros víztől, tápszeren kívül mindent. Tejem most kezd alakulni.
2016. jan. 13. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

mit kapott, ha cukros vizet es tapszert nem? porkoltet?

sztem normalis lehet, de az en babamnak max 3. napon volt ilyen szeklete.

2016. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy rendszeresen nem kapott semmit. Egész nap velem volt (cicin) a kórházban csak a reggeli és esti vizitekre vitték el. előtejem is most kezd itthon beindulni.
2016. jan. 13. 18:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és az első 2 napon semmi pótlást nem kapott. Utána néha ezt-azt de amúgy jóformán egész nap cicin volt a kórházban is a kislányom de mikor vittem mérni hogy mennyit evett mindig azt mondták hogy 0-át.
2016. jan. 13. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
2016. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!