Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy az Infacoltól...

Létezik, hogy az Infacoltól még rosszabb lett a helyzet?

Figyelt kérdés

6 hetes babámnak esténként fájt a hasa, ezért vettünk Infacolt. Védőnő javaslatára csak fél adagot adtunk neki, de én úgy veszem észre, hogy azóta még rosszabb. Most már nem csak este fáj neki, hanem nappal is... Ez jobb lesz, vagy csak akkor, ha abbahagyjuk a szedését?

Már nem tudom mit csináljak, annyira sajnálom szegényt.


2010. jan. 14. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

minden etetés előtt kap?


Létezik, akkor próbáljátok ki az espumisan cseppet (nekünk az nem vált be) vagy a greap watert( hú, nem tudom hogy kell írni)

de 4-5 napig használjátok, annyi idő kell míg hat!


esetleg ha bírod, szélcső és torna! Én nem bírom a szélcsövet használni, azt gondolom, hogy neki rossz és képtelen vagyok rá, pedig állítólag jó a babáknak!

2010. jan. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyereknek olyan görcsöt okozott, hogy többet nem adtuk neki.Inkább kibírtuk a 3 hónapot.Nekünk az vált be, hogy a hasamra tettem és úgy aludt,valószínűleg a meleg jó volt neki.
2010. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sem vált be az Infacol, sokkal nagyobbakat pukizott tőle a baba, így még jobban sírt. Mi áttértünk az Espumisan emulzióra, manapság pedig néha-néha itatok vele egy kis Gripe watert, ami szintén nagyon jó. Ő most 3,5 hónapos, de 1 hónapos kora óta elmúlt az igazi hasfájás, már csak nagyon ritkán jelentkezik. Javaslom még a minden etetés előtt tornát, told fel először mindkét lábát a pocijához úgy 5x, majd felváltva ugyanígy. Csináld úgy 5 percig, éjszaka elég egy-két mozdulat. Először lehet, hogy tiltakozni fog és megfeszíti magát, de hozzá fog szokni és a végén még "segíteni" is fog neked. :-)
2010. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!