Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fejét fogja a baba, úgy üvölt?

A fejét fogja a baba, úgy üvölt?

Figyelt kérdés

Ez lehet fogzástól? Vagy a füle fájhat? Esetleg arcüreg gyulladása lehet?


Megyünk hamarosan amúgy is gyermekorvoshoz a következő védőoltások miatt, csak ha valakinek addig is van tippje, szívesen venném.



2016. jan. 15. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hol fogja pontosan?

Mindket oldaon, vagy csak az egyiken?

Milyen a sirasa? Hirtelen, elesen felsir (felsikit esetleg), vagy nyoszorgosen, panaszosan sir?

Mennyi ideig sir, hogyan hagy alabb?

2016. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nagyon valószínű a füle

gyakran lázzal is jár.

2016. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és kb azonnal ügyelet, nem pedig "majd gyermekorvos..."!!!
2016. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem mindig csinálja ezt, és nem sokáig. Olyan hasfájósan sír, de eddig, ha a hasa fájt, nem csinált ilyet. Van, hogy ki lehet zökkenteni, van olyan is, hogy annyira kizökkenthető, hogy elkezd mosolyogni, gőgicsélni, de amikor a fejét is fogja, olyankor az egyébként sápadtka arcán itt-ott pirosas foltok jelennek meg, látszik, hogy fáj valamije és nagyon sír.


A bal oldalon fogja inkább a fejér, de olyan is van, hogy mindkét oldalon.


Egyébként alapvetően jó baba, nem egy sírós fajta. Ilyenkor, ha fáj valamije, elég éberen alszik, gyakran felriad, de pl. éjjel sosincs vele baj, szopi után szinte rögtön visszaalszik.


Egy macikendőt (szundikendő) szoktam odatenni, ahol a fejét fogja, és úgy tűnik, igényli is, van, mikor az arcába húzza a macikendőt.

2016. jan. 15. 21:56
 5/16 A kérdező kommentje:

Még eszembe jutott az is, hogy fronttól esetleg lehet?


Meg ha fülfájás lenne, tehát be lenne gyulladva a füle, akkor folyna a füle, nem?

2016. jan. 15. 21:59
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

nem a front

már biztos is hogy fülgyulladás

én egy percig nem hagynám szenvedni, dehogy várnék

2016. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Én már rég az ügyeleten lennék vele...nem is értem, hogy bírod elnézni a szenvedését?
2016. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Tudod hogy fáj valamilye. Akkor miért vársz a következő oltásig???
2016. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha látod, hogy fáj a gyerekednek valamije, szenved, akkor kérlek ne itt írogass már, hanem mihamarabb vidd el orvoshoz!!! Nehogy a következő oltásig várj már!!!
2016. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha kár folyna a füle az nqgyon gázos lenne. Lányom hajlamos a fülgyulladásra de még sosem folyt a füle! Vidd dokihoz. Nem értem hogy sok anyuka itt kérdezget ahelyett hogy dokihoz vinné!! Az elöbb is válaszoltam egy anyukának mert 12 órája nem evett nem ivott a babája éy sugárba hányt... há miért nincs még az orvosnál vele????
2016. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!