Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez? Fogzás, alvászavar...

Mi ez? Fogzás, alvászavar vagy idegrendszeri probléma?

Figyelt kérdés
16 hónapos kisfiam nagyon nyugtalanul alszik éjszaka. Fél 10 körül alszik el, szokásos esti rituálé után, általában 1- ig. Utána félórát, egy órát alszik majd elkezd forog, rúgni, nyöszörögni. Utána nagy nehezen visszaalszik, majd fél-, egy óra múlva megint kezdődik, és ez így megy reggel 7 -ig.Ez így megy már több hónapja. Viburcol, Sedativ Pc nem használ. Kérlek segítsetek, nem tudom mitévő legyek, már nagyon ki vagyok fáradva. Gyerekorvos szerint a fogak miatt van, a férjem meg azt hajtogatja, hogy szerinte idegrendszeri gond, és szakemberhez kellene vinni. Köszi előre is.
2010. márc. 27. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

szis!

nekem pontosan ugyan ez a panasz!De tényleg.hajnalban elkezdődik ez az félálomban való forgolódás,akár még mászik is,dobálja magát,nyöszörög.Mi 8 hónaposan vagyunk.Kipróbáltam én is a fenti 2 szert,nem vált be.tegnap felhivtam a homeopátiás vonalat,ahol egy doktornő volt,s ő ajánlotta a Schüssler-sót,két fajtát kell keverni,s napi 3 adagban bevenni.Az egyikre rá is van írva,hogy hajnali 2-5 közötti nyugtalan alvás kezelésére.

belinkelem neked az oldalt a ahol a szám van,s próbáld meg hivni,igaz majd csak hétfőn.Nagyon kedves volt a hölgy,s megkérdezett minden tünetet.

[link]

2010. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az előző vagyok.remélem segíteni fog nekem is és neked is!
2010. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vidd el a Madarász utcai gyermekkorház alváscentrumába. Kérj beutalót a dokitól, mert csak úgy lehet. Ott a tünetek alapján elmondják mi a teendő, akár idegrendszeri a probléma, akár nem. Nagyon segítőkészek. De megpróbálhatsz véleményt kérni tőlük telefonon is.
2010. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!