Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek ebben az...

Ti mit tennétek ebben az esetben? Orvoshoz vinnétek a kicsit is?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kislányunk meg egy 16 hónapos kisfiunk. Kislányom tejfehérje érzékeny, bár a véreredménye negatív lett, de amióta diétán van a tünetei rendeződtek. Gyakran hányt,naponta 3-4 híg széklete volt meg nagyon rosszul aludt (sokszor ébredt sírva meg dobálta magát álmában).Na ugye tejmentesen főzök mindenkinek meg nem volt itthon tejtermék sem így a kisfiam a tápszeren kívül nem kapott semmi más tejterméket. Én két és fél hete elkezdtem diétázni és vettem magamnak joghurtot meg túrót, amiből kapott a kicsi is és azóta neki is van hogy többször van egy nap hígabb széklete(nem híg,de hígabb mint eddig volt Neki),de semmi más tünete nincs,jól alszik, nem hány. Vigyük Őt is gasztrós dokihoz vagy ne adjak Neki tejterméket? Vagy ez lehet akár fogzástól is? Te mit tennél? A nagylánnyal márciusban kell visszamenni a gasztróra, előtte itthon kell terhelni tejtermékkel...
2016. jan. 17. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nehéz a túrót megemésztenie. Voltak benne fehéres darabok? Ez nem allergia, csak még nem bírja a szervezete. A joghurtból is csak keveset célszerű szerintem. Minden tejtermékből óvatosan és ha nem szokik hozzá, akkor csináltatni kell egy vizsgálatot.
2016. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp megvizsgáltatnám a kicsit is,de a széklete simán változhatott az új étel bevezetésétől.
2016. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!