Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludt először rokonoknál...

Mikor aludt először rokonoknál egyedül nélkületek a pici?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos és már többször is elvitték akersztszülei nagyon szeret ott lenni... reggeltől estig ott szokott lenni kb 20 km-re laknak tőlünk!10 perc autóval..ÉS ma ott is laszik mert szerették volna!Nem tudom olyan furcsa lesz nélküle aludni !Ha eggyáltalán tudok majd de haragot se akarok!A páromat nem zavarja hogy lennt alszik!
2010. márc. 27. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak te tudod eldönteni, hogyan bírná a kisfiad, hisz te ismered az alvási szokásait. Az én lányom is 11 hós és nálunk most van a szeparációs szorongás, szóval egyből engem keres, ha éjjel felébred. (Mostanában 2-szer ébred éjjelente.)

Ha nálatok nincsenek ilyen apró kis gondok és nyugodt szívvel hagyod ott, nem tartod még kicsinek ehhez,akkor tedd azt! Szerintem csak te tudod eldönteni, hogy mi a jó neki.

2010. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elmúltak 2 évesek, anyunál akkor aludtak ott nélkülünk.

Ja, anyu 3 perce lakik tőlünk;) Máshol még nem aludtak soha.

2010. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Jót mosolyogtam rajtad.

Nálam ugyanez volt nemrég.

Anyunál aludt a gyerkőc, nagyon szerette volna, ha végre ott marad (10 hónapos volt), én meg ettem a kefét otthon, hogy biztos majd sír utánam a pici, és a lelkére kötöttem, hogy küldjön sms-t, ha elaludt, és AZONNAL telefonáljon, ha bármi van, mert akkor megyünk is érte.


Tudod mi volt?

Semmi!

Életében olyan jót nem aludt a gyerek, mint akkor.

Én meg majd meghülyültem az aggódástól, és alig aludtam valamit.

Nemhogy kihasználtam volna egy kiadós alvásra azt az éjszakát... :-D

2010. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
22 hós, még nem aludt máshol, pedig Anyuék 10 percre laknak és a fiam imád ott lenni, de nekem nem megy egyszerűen hogy ott hagyjam. Hülye vagyok...
2010. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ajj és most h este van mennyire hiányzik hogy nem én fürdethetem:S
2010. márc. 27. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló vagyok, hogy telt a babád nélkül az éjszaka?

És ő hogy viselte?

2010. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
olyan jót aludt mint ithhon,én meg szinte semmit!Még este szóltam is a páromnak hogy halkitsa lejjebb a tv-t mert alszik a bébi:)Jót nevettünk rajta jól érezte magát megy legközelebb is...:)köszi a hozzászolásokat és az érdeklődést!
2010. márc. 29. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!