Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -8 fokban kiviszitek setalni...

-8 fokban kiviszitek setalni a babatokat?

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 09:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem. De -5 fokig kiviszem. Azért -8 csak hajnalban, éjjel van.
2016. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
20%

Persze hogy ki! A nagyot -15 ben is kivittem. Igényelte! Most ilyen hideg nincs, reggelente sétálva megyünk az oviba, akkor is -5 körül van, babakocsiba betakarva. Szereti. Itthon még alszik tovább a teraszon mikor hazaérünk.Megjegyzem régen mikor kivittem itt a gyakorin megszóltak,az orvos viszont azt mondta, szerintem Oroszországban nem mozdulnak ki? Igaza van! Eredmény: masszív óvodás, 2 éve nem hiányzott.

Amíg jól érzi magát kint lehet. Ha nem jó neki úgyis sírna, akkor behoznám.

2016. jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
-6-7 fokig kiviszem, bár annál hidegebb napközben nem nagyon volt eddig. Szerintem nem csak a fok számít, hétvégén a -1-2 fokban nem mentünk nagyobb sétára, mert úgy fújt a szél, hogy engem is marhára zavart, szenvedni pedig nem szerettem volna.
2016. jan. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Sétálni nem ,de muszájból kint vagyunk, amíg tesót hozzuk-visszük az oviba ez kétszer negyed óra, de elég.
2016. jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Nem. -5 fokig kiviszem.
2016. jan. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Igen. Van egy ovis nagytesó, így nincs is sok választásunk. De a kicsi szeret aludni a kocsiban nekem pedig jólesik sétálni egy nagyot. Mind a ketten jól be vagyunk öltözve természetesen.
2016. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
délelőtt délután 1-1 órára kiviszem. a hőmérőt meg se nézem. -8 fok volt? :) nem tűnt fel, boldogan sétált :)
2016. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt! Mi Erdelyben lakunk, nalunk itt hidegebb van :)
2016. jan. 20. 11:03
 10/31 anonim ***** válasza:
Persze nekem mondta a gyerek orvos meg vnő is hogy mindennap ki kell vinni, jól felöltöztetni és semmi baja nem lesz, persze ha te pulóverbe vagy akkor biztos fázni fogsz, öltözz fel te is rendesen és kész :)
2016. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!