Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti minden nap kiviszitek...

Eszo kérdése:

Ti minden nap kiviszitek sétálni/levegőztetni a babátokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindennap kivittem, kivéve rossz időben (eső, vagy nagyon hideg).
2013. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem, esőben, szélben, vagy ronda nyálkás időben nem vittem ki. Hóban igen, az nem zavart.

Szóval ha az időjárás megengedi, akkor kiviszem, de nem mindenáron.

2013. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is elcsalingázok vele a mi kis városunkban minden nap ebéd után.Jól elnyomja a jólevegő. Persze ha esik, akkor nem,mert az nekem sem jó, ha bőrig ázok!De szoktatni kell a gyerekeket a hangokhoz, emberekhez, levegőhöz!
2013. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én csak akkor nem vittem ki, ha egész nap szakadt az eső, olyankor csak az erkélyre mentünk ki.
2013. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, nappal az udvaron alszik, csak esőben nem.
2013. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Majdnem mindig. Ma 2x is voltunk, pedig ikrekkel 2 emeleten lepicelni őket felváltva nem egyszerű, meg nem mindig vannak oda a babakocsiért.
2013. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minden nap kiviszem a kisfiam. Nem is bírná ki, ha nem mennénk. Szerencsére van olyan esővédőnk, ami megvédi őt teljesen, tehát fújhat a szél, szakadhat a hó vagy akár az eső is. Ő ebből nem érez semmit. Tényleg ítélet időnek kell lennie ahhoz, hogy ne menjünk. Sajnos én a teraszra nem tehetem ki a szomszédok miatt, akik állandóan dohányoznak, így kénytelen vagyok sétálni.
2013. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is minden nap kiviszem kivéve ha erős szél fúj vagy szakad az eső. Mióta napsütésesebb az idő napi 2-3szor is kimegyünk.
2013. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyáron született a fiam és 4 napos kora óta minden nap megyünk sétálni (kivéve, ha -5 fok alatt volt a hőmérséklet). Ő is igényli és én is. Ilyenkor szoktunk pletykálni a többi babás anyukával egy kicsit. Ma pl. 4 órát voltunk kint.
2013. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Kertes házban lakunk, terasz is van, mégis van, hogy nem tudom kivinni mindennap, akkor sem, ha szép az idő. A teraszon nem tudom altatni, mert csak akkor alszik babakocsiban, ha sokat tolom, ateraszon meg oda-vissza nem lehet. HA szopi közben elalszik, nem tudom betenni a babakocsiba, mert felébred.

Ha sétálunk és elalszik, gyorsan hazamegyünk, és a garázsban hagyom aludni, amíg én csinálok valamit, főzés, mosás, vasalás, de csak 1 félére van idő.

Pletykálni végképp nem lenne időm.

Tévét sosem nézünk, főzni sem mindennap szoktam, vasalni sem mindent, takarítani 2-3 hetente hétvégén a férjemmel.

Nem tudom, a többiek hogy csinálják, hogy van ennyi idő sétálni.

Amúgy meg időpocsékolásnak tartom, hogy csak sétálni, persze jó dolog nézni a fákat, kutyákat, házakat, stb, de akkor már többet ér bent mondókázni, mesélni, tanítani neki valamit.

2013. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!