Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiviszitek babátokat ilyen...

Ti kiviszitek babátokat ilyen szélben?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 éves és így már nem tudom babakocsiba tenni, jól betakarni. Ti kimentek ekkora szélben?
2013. szept. 30. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a nagyobbat oviba kell vinni,így ha esik ha fúj megtesszük naponta 2szer az utat...1,5 éves és abszolút nem szereti a babakocsit.
2013. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van,hogy visszük a nagyobbat oviba,2éves a lányom már nem babakocsizik. Fiamat a nagyon nagy szélben nem vittem ki,de ha csak fujdogált akkor kivittem,kell nekik a friss levegő!
2013. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi hordjuk az ebédet, úgyhogy sajnos ki kellett vinnem... :-(
2013. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy kiviszem napi 3-szor, mivel kutyánk van és panelban élek.

10 hónapos.

2013. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajna nálunk ma nem csak fújdogál. :-( A szomszéd kislányt kivitte az anyukája, de én tanácstalan vagyok, mert kell a friss levegő, de azt nem szereti, ha az arcába fúj a szél.
2013. szept. 30. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig viszem és keresek egy szélárnyékosabb helyet a játszásra.
2013. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ha kimegyünk kereshetek én szélárnyékos helyet, hisz meg sem áll. :-D Neki a játék futás és futás.
2013. szept. 30. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:

2 napja nem voltunk kint, mert itt megállás nélkül szakadt az eső. Lehet, hogy kell a friss levegő, de ez a taknyos hideg idő, meg a megfázás biztos nem. Gyakran szellőztetünk. Én egyáltalán nem veszem észre a másfél éves kisfiamon, hogy annyira rossz hatással lenne rá, ha 1-2 napig nem sétálunk. Szerintem általában az anyukák nem bírnak megülni otthon, és azzal a felkiáltással rángatják ki a gyereket az ítéletidőbe, hogy neki kell a levegő.

Persze az más helyzet, ha muszáj valahova menni, de aki megteheti, jobb, ha ilyen időben keres valami otthoni elfoglaltságot a gyereknek.

2013. okt. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!