Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig jó alvó babám, aki...

Eddig jó alvó babám, aki sírós sem volt, hirtelen mindig sír, de miért?

Figyelt kérdés
8 hetes. Eddig 9 után aludt, reggel 5-ig 6ig. Egy ideje már csak egyszer kelt. Most 11ig fent kukorekol, igaz nem sír, de csak, ha fogjuk. Éjjel még így is kel. Ébredés után nagyokat vigyorog, majd minden átmenet nélkül elkezdi a sirast. Evés után még fél óráig jó kedvű, aztán minden baja van. Hasa nem fáj, eddig nem volt vele gond. Nem teszem le rögtön aludni, csak ha már tényleg sokat asitozik. Segítsetek légyszíves.
2016. jan. 20. 17:34
 1/5 A kérdező kommentje:
És még vmi, Humana tápszeres, de rengeteget eszik. 900 miliket. Félek, a védőnő lecsesz. Mit tegyek, hogy kibirjon 4 órát 2 evés közt?
2016. jan. 20. 17:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne kibírnia 4 órát? 8 hetes, könyörgöm!

Ha anyatejes lenne, lehet egész nap rajtad lógna!


Hány kiló egyébként? Attól függ, hogy valóban "rengeteg"-e a 900 milli.

2016. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 óránként eszik 120 milit. És ezt már 5 hetes korától. 3050 grammal született, hnap védőnő , akkor tudom meg hány kiló. Az egy hónapos státuszon a pecentilis szerint kiemelkedő a gyarapodasa. Biztos hogy van már 5 és fél kiló.
2016. jan. 20. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

ha 5,5, akkor a 900 máris nem rengeteg


testsúlykilogramm*120-150 ml/kg=napi össz bevitel milliben

2016. jan. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enni az enyém is így evett 8 hetesen.

Igaz neki kicsit más volt a helyzet de kifejezetten sírós baba lett, azt vettem észre, hogy ha a mosolygásból egy pillanat alatt átmegy sírásba, akkor túl van ingerelve. Emlékszem korábban egyáltalán nem volt ilyen probléma de kb 2 hónaposan ez hirtelen megváltozott.. szinte egyik napról a másikra. Egyik nap 2 órát aludt babakocsiban másnap ordított 10 perc után. Otthon addig cumival elaludt, ezután egyáltalán nem.. csak ringatva. Majd egyre rosszabb lett. Ki sikerült figyelni van az a pont ahol vége, igaz látszólag jól szórakozik de már sok neki.. és rendszerint ilyenkor ringatom és cumit adok neki és jé.. hányszor láttam így, hogy álmos. Nem biztos, hogy nálatok is ez a helyzet.. de próbáld ki, hogy evés után mondjuk 20 perccel nyugtatod és mi fog történni.

Bár olyan időszak is volt amikor sokat járkáltunk vele este. Igaz ez hamar elmúlt de szerintem ez is a fáradtság miatt. Szóval annyira lehet mégsem különbözik a helyzetetek.

Egyébként az fiam 4 hónapos, ezek után sokkal jobb lett a helyzet de nem tökéletes most se minden, sőt.. így is gyakran álmos és nagyon nehéz elaltatni néha.

2016. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!