Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor lehet átmosni max. A...

Hányszor lehet átmosni max. A babák könnycsatornáját?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

3-4 hónaposkor alatt egyszersem ajánlott

később max 3-4 szer

[link]

2016. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkét fiamnak át kellett mosatni a könnycsatornáját. 6hetes kor előtt nem csinálják meg, de utána igen! Mivel a baba akkor még pici, nem viseli meg annyira. Minél nagyobb a gyerek, annál rosszabb lefogni stb. Nagyobb trauma nekik. Ha azon gondolkodsz, h várj-e vele, szerintem ne, egyrészt nem fog a probléma magától megoldódni, másrészt a babának lesz rosszabb.
2016. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 2-szer megcsinálták, de még mindig váladékozik mind a kettő szeme,így vissza ,el mennünk sajnos!
2016. jan. 24. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
2.vok. Sztem akkor vidd másik orvoshoz. Nálunk abba akarta hagyni a doktornő a beavatkozást, h majd inkább egy hét múlva újra megpróbálja, mivel sajnos nekem kellett lefognom a fiam, kértem h most csinálja meg rendesen, mert már úgyis üvöltött a gyerek, ne kínozza meg még egyszer. Végül sikerült, de a biztonság kedvért átmosta neki egy pár hét múlva, és teljesen jó lett a szeme.
2016. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!