Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A húst és a rizst is ugyanúgy...

A húst és a rizst is ugyanúgy kell kóstoltatni mint a többi ennivalót?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Minden új dolgot fokozatosan kell adni, vagyis igen kóstoltatni kell.
2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 27. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

És mégis hogyan kell kóstoltatni pl. a húst?Natúr?

Dehogy kell!Beleteszed a főzelékébe,és kész.Mit kóstoltatnál a natúr húson?Nem is enné meg.A rizst is nyugodtan csak összekevered valami olyannal,amit már eszik,és ennyi.

2010. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondolom úgy kell kóstoltatni, hogy előszöe csak egy picit teszek a főzelékbe, majd egyre többet, míg el nem jutok az egy kockáig.Hát nem is szárazon.
2010. márc. 28. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok persze, hogy nem szárazon. Ilyen hülyeséget írni. Igen úgy ahogy írtad, előszőr csak keveset kutyulj össze neki ne az egész adag főzelékbe tedd, hanem valamennyit belőle kiszedsz és belekavarod a kicsi adag husit, majd másnap kicsit többet, de szerintem 3 nap alatt eljuthatsz 1 kockához. Én leagalábbis így csináltam, mert ha nem akarja megenni elsőre, akkor oda a kajád. :)
2010. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendi vagy, köszi!

Ha még ezt olvasgatod:

A májban is tudsz segíteni?Azt is így csináljam mint a husit?Három nap alatt vezessem be, és egy jégkockányit kell a végén?

2010. márc. 30. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!