Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Novalac Ac tápszerről mit...

Novalac Ac tápszerről mit mond a gyermekorvostok?

Figyelt kérdés
A második gyermekem 3 hónapos múlt,sajnos nincs elég tejem,ami kevés van azt odaadom neki,de kell mellé pótlás.Az első gyermekemnél is a Novalac Ac tápszer vált be,és msot a második gyermekem is eszi(bár ő nem olyan jó evő mint a nagyobbik gyermekem)de a doktornőnk szerint nem korszerű,rossz ez a tápszer.Írt fel Miluptá,de piros kiütései lettek tőle,utána Beba Pro HA Startot,de attól meg nagyon fáj a ahsa,csakúgy feszíti magát,kínlódik egész nap.Nektek is ennyire ellenzi az orvosotok a Novalacot?Köszi!
2016. jan. 22. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Az en babam orvosa azt mondta ilyen tapszer nincs. Milumil komfort sincs de ar tapszere sincs a milumilnak (mondjuk a patikaban ott lattam kirakva). Szoval tapszerrel kapcsolatban szerintem nem kell mindent elhinni biztosan szerzodesben allnak 1-2 gyartoval vagy nem tudom mire jo ez.. (persze mindig mindenbol a bebat irta. Fogadnek hogy most is sinlacot fog felirni nem sinemilt) szoval gyanus hogy csak a beba letezik esetleg a humana nala.

Itt meg azt lattam sokan adjak a babajuknak a novalac ac-t es nagyreszt be is valik. En nem tudok nyilatkozni el is hittem hogy talan megszunt vagy valami ilyesmi.

2016. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!