Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is jobb a felfogás...

Szerintetek is jobb a felfogásom ugye?

Figyelt kérdés
barátnőm babája 1 éves,látszik,hogy minél nagyobb egyre jobban szereti régen sokat panaszkodott rá.azt mondja kolikás volt,napi 3-4 óra alvásokkal és idegbeteg volt ez miatt.és nem szereti felszoktatni...én 5 hónapja elvetéltem 23 hetesen.főleg ezért én jobban meg fogom becsülni a babámat,mindig az ölembe lesz.én biztos hogy nem leszek türelmetlen jobban fogom értékelni.nemhagyom hogy férjem segitsen mert sokat dolgozik,engem nem zavar majd ha keveset alszok.barátnőm talán tul panaszkodós,bár most már imádja,pedig mondja 3-4-szer kel fel minden éjjel már 1 éve igy él,és kezd kikészülni.engem nem fog zavarni ha alig alszok az sem.jobban megbecsülöm majd.ugye jól gondolkodom?
2016. jan. 23. 14:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ami veled történt, de ez ebben a formában, ne haragudj, nettó hülyeség.
2016. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta hülye vagy, menj pszichológushoz...
2016. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre térj vissza akkor, amikor van már egy legalább féléves gyereked.

A férjed helyében pedig reklamálnék, ha nem akarnád hagyni, hogy foglalkozzak a gyerekkel.

2016. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

próbáld már ki hogy 3 napig napi 3 órát aludj, aztán írd majd azt, hogy nem fog zavarni semi :)


az egyik alapelv a gyermeknevelésben, úgy kell kialakítani a napirendet akár már az első naptól, hogy az anyának és babának egyaránt jó legyen! mert a gyermeknek erős egészséges anyára van szüksége, nem egy fáradt idegroncsra, márpedig az alváshiány, ezt okozza, hogy ha sír, már fel se akarod majd venni.


olvass még nagyon sokat gyermekvállalás előtt.

2016. jan. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Szerintem fordulj szakemberhez. Nem bántásból írom, tényleg szükséged van rá.
2016. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, mit jelent az, hogy felszoktatni, de szerintem nem attól becsüli meg kevésbé a babáját valaki, mert engedi a férjét, önmagát, és a babáját levegőhöz jutni. Sőt!


de azért vicces terv.:) az első terhességem vetéléssel végződött, utána kivizsgálások sora, szenvedés következett. azt hittem, hogy én sosem fogok panaszkodni, ha fáj a derekam, fáj a magzatmozgás, mert örülök majd, hogy megmaradt a terhesség. aztán...a testi tünetek legyőzték az elveimet.:))


menj el pszichológushoz szerintem is, mert a férjedet el fogod veszíteni, ha nem engeded, hogy részt vegyen baba ügyeiben, önmagadat és a barátaidat is, ha meglesz az új babátok és teljesen be fogsz fordulni, ahogy írod is már most...

2016. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom, ami veled történt, de a nem alvással az a gond, hogy hiába határozod el, hogy nem leszel ideges, hiába imádod a gyereket amúgy, de az idegrendszer egyszerűen megadja magát. Legalábbis ezt tapasztaltam a hasfájós, minden fogat és mozgásfejlődési lépést megszenvedő gyerekem mellett. Esetleg javasold a barátnődnek, hogy szedjen magnéziumot, vagy menj át hozzá kicsit babázni, hátha segít rajta.
2016. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a felfogásod????

Szerintem nen,túldimenzionálsz, látszik,hogy lövésed sincs arról,milyen egy gyerek,és milyen a nem alvás!

Kb.mintha egy 12 éves írta volna a ezeket sorokat!

Nem engeded a férjednek,hogy segítsen??? Aztán meg majd jössz picsogni,hogy s..zarik a fejedre!

Sürgősen kezeltesd magad!

2016. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a napi 3-4 óra alvással, hogy nem elhatározás kérdése, hogy bírod-e vagy nem. Persze, lehet bírni egy-két napig vagy egy-két hétig, de annál tovább nem. Az én gyerekeim szerencsére se kólikások nem voltak, se a fogzás nem viselte meg extra nagyon őket, és mégis, mikor kicsik voltak, és sokat kellett hozzájuk kelni, nagyon nehéz volt. Azt a fokú kialvatlanságot nem tudja elképzelni az, akinek nincs gyereke.
2016. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű előre fogadkozni, ne haragudj, de fogalmad sincs róla , mit élhet meg nap mint nap egy anya a gyermekével. Nekem birkatürelmem van mások megítélése szerint is, mégis "ki tud akasztani" a babám. Amikor a problémák jönnek sorba, nincs egy rövid nyugodt időszak sem már majdnem egy éve az életedben, majd akkor jusson eszedbe, amit most leírtál.....
2016. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!