Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott sóskából, spenótbó...

Fagyasztott sóskából, spenótból hogy kell fözit csinálni?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom,hogy ha kicsit kiolvad,akkor vizbe tegyen fel fözni,vagy enged annyi levet,amennyi elég? Mennyi ideig fözzem? Külön fözök mellé krumplit,majd azzal higitom.
2010. márc. 28. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy spenót golyókat veszek. Felrakok kis vizben krumplit és pár golyót főzni, ha kész, beleengedek 2 tojássárgáját, és azt is szétkeverem, hogy megfőljön. A végén pedig turmix. Egy kis gerezd fokhagymát is rakok már bele kb 10 hónapos kora óta. Pici só. Nagyon finom, nekem jobban izlik, mint a felnőtt spenót. Sóska ugyanez, csak még mireliten levágok belőle csontvágó késsel egy szeletet, mert egy teljes adag elég a családnak. A másik megoldás, hogy megfőzöd az egész sóskát (először engedd ki meleg vizben/mikróban nagyjából) krumplival, szerintem nem kell külön, és picit beránthatod, ha akarod, már akár 5 hónapos korától is. És aznap ez a családi menü. Tojást csak 7 hónapostól tettem bele.
2010. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálom mint a nem fagyasztottból.Tuti receptek.hu
2010. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!