Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen formában tudnám eltenni...

Milyen formában tudnám eltenni pl. a fagyasztóba a sütőtököt?

Figyelt kérdés
12 hetes a babám, szeretnék neki bespájzolni pár dologból télre, amikor már ehet. Sütőtökkel mit kezdjek? Tudtok még valamit ajánlani, amit el kéne tenni?
2008. szept. 17. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én raktam el úgy is sütőtököt, hogy összekockáztam és megfőztem, majd evésnyi adagokban fagyasztottam le. Mostanában nem főzöm meg előre a zöldségeket, hanem kockázás után rögtön fagyasztom. Nálunk bejön még a cékla, a főzőtök, vajbab, a brokkoli és a karfiol. Ha kifogyok belőlük, akkor ezek egy részét megveszem mirelitként, de jobban szeretjük a sajátot.
2008. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is jó amit az előző írt, de szerintem nyugodtan pépesítve is lefagyaszthatod a dolgokat. főzd, turmixold, fagyaszd.
2008. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Megteheted egyszer azt, hogy felvágod kockákra, és beteszed egy dobozba vagy zacsiba, és már fagyasztod is, és szoktam így is. De a tévében azt hallottam, hogy blansírozni (előfőzni kell előtte), tehát épp csak leforrázod. Nem igazán tudom, mire jó, már nem emlékszem rá, de állítólag így a jobb. De akkor már mindjárt meg is főzheted, és le is turmixolhatod, betöltöd bébiételes üvegbe, vagy amibe akarod, és úgy fagyasztod. Arra figyelj, hogy akkora adagokban fagyassz, amekkorákat egyszerre felhasználsz.
2008. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nyersen, felkockázva, zacskóban tettem el a fagyasztóba, és amikor kellett, csak kikaptam pár kockával, aztán megpároltam.
2008. szept. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!