Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az nagybaj ha 3 hónapos...

Az nagybaj ha 3 hónapos kisfiam nem eszik mindig ugyan akkor?

Figyelt kérdés

3és fél,4 óránként eszik,de minden nap máskor. 1-2 óra eltérés mindig van. Mivel éjjel is eszik egyszer és ez változó,van, hogy hajnali 2kor van,hogy 4kor. Emiatt napközben mindig máskor eszik. Baj? Kell,hogy ugyan akkor egyen?

2. kérdés. 3hónapos,5500g,150-160ml-t eszik. Az sok? Néha enne többet is. Adhatok neki?


2010. márc. 28. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj hogy máskor eszik...

Nekem mindkét fiam tápszeres volt, és sosem ettek ugyan akkor. Főleg az alvás tolta ki a kajaidőt. Én sosem foglalkoztam vele, hogy egyik nap 8kor, másik nap 9kor eszik. Te sem eszel mindig ugyanakkor, nem?


Kajaadag:

ha 5500 g akkor

5,5*150 ml a napi adag. Ezt az eredményt oszd el annyival, ahányszor eteted.

2010. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megint én, az első:)

A kisebbik fiam 3 hós, de ő 7kiló, így az ő napi adagja 1 liter, 5 kajára leosztva.


Annyit kell tudni, hogy a csecsemő gyomorbefogadó képessége 2 deci. Tehát annál többet semmiképp!!

2010. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.Nem baj hogy máskor eszik. Most lesz 6 hónapos a lányom és kb 3-4 hete állt be hogy mikor eszik. De néha az is borul ha mondjuk tovább alszik. Nem baj.

2. Nem sok, annyit adjál Neki, amennyit kér. Mivel 3-4 óránként eszik, szerintem normál adagot eszik. Ha még kér, csinálj Neki. 3 hónaposan a lányom 2,5 óránként evett 120-at.

Üdv. (L)

2010. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 28. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!az én kisfiam is 3 hónapos,ő sem mindig ugyanakkor eszik,attol függ,hogy mennyit alszik.Én nem keltem fel ,ha ennie kell,van,hogy 5-6 óra is eltelik két etetés között.Szerintem egyébként teljesen jól eszik a babád,az enyém egy kicsit többet 180-200 ml között,de ő nagyobb is,7450 gramm volt pár napja.
2010. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!