Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tudom hátrahúzni a...

Miért nem tudom hátrahúzni a kisfiam fütyijét pedig eddig már szépen ment?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 1 éves. Születése óta mindig fürdésnél hátra lett húzva amennyit engedett, szépen ment is eddig. 2-3 hete viszont nem engedte fürdésnél hogy hátra húzzuk neki, nincs semmi gond, nem beteg, nincs gyulladás, rendben van a pisi is. Ráhagytuk, nem akartuk erőltetni, most a napokban megint kezdi engedni de most alig lehet hátrahúzni.Lehet ez a pár hét kihagyás után újra letapadt neki és lehet elölről kezdeni? Járt valaki hasonló helyzetben?
2016. jan. 26. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Két éves kor alatt nem lenne szabad
2016. jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Védőnő és gyerekorvos is azt mondta, hogy amennyit enged esti fürdésnél nyugodtan csinálhatjuk.
2016. jan. 26. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sokat szenvedtünk a témával,kisfiam mondta is hogy a fütyészetre kell menni?!:-) Bizony visszatapad nem akarlak elkeseríni,de az én fiam 7 éves és pár nap kihagyás után már nehezebben megy hátra.Igaz ő már magának csinálja minden este a fütyitornát egy kis intimmosakodóval.Türelem,de ne hagyjuk ki csak serényen
2016. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!