Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég csak az anyatej 8hós...

Elég csak az anyatej 8hós babámnak?

Figyelt kérdés

Nem eszik meg lényegében semmit!

A bébiételt utálja próbáltam a gyümiset a húsosat de nem szereti egyiket sem,ha etetem csak pár kanállal eszik utána egyből hajol a cicihez,legtöbbször ellöki a kanalat,elfordul



2016. jan. 28. 12:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
próbáltál gondolom nem bébiételt is adni...rendesen hozzátáplálni friss gyümölcsel, zabbal, kekszel, zöldségpürékkel husival? azokat sem eszi?
2016. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Te próbáltál neki főzni?
2016. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A husit eszi és a gyümit is,de akkoris szopizna állandóan ,eszik és egyszer csak oda fordul h cicii kell neki.

A vizet utálja,öklendezik tőle,próbáltam a bébiitalt is de az sem kellett neki,a teát sem issza meg az ivóléba bele kortyol azt annyi

Ezeket nemis erőltetem

2016. jan. 28. 12:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk próbáld ki, hogy friss alapanyagokból otthon készítesz neki gyümölcsöt, főzeléket. Egyébként pedig előbb-utóbb megszokja, csak éppen türelmesnek kell lenni. Az én gyerkőcöm 1 hétig szinte csak ordított, amikor megkezdtem a hozzátáplálást és közelített a kanál a szája felé, de nem adtam fel és utána gyönyörűen evett.
2016. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Persze,mindig úgy főzök amit ő id megtud enni,de mindig az a fűszeres étel kellene neki amit mi eszünk
2016. jan. 28. 12:59
 6/18 anonim ***** válasza:

nézd ha minden kötél szakad, szerintem próbáld ki neki hogy lefejed a tejed és pohárból adod, rögtön nem lesz olyan érdekes a dolog...vagy nem tudom, itatni miből próbálod? ki kell próbálni csőröst, poharat, cumis üveget...fontos lenne hogy igyon! a tej már nem elég ha eszik gyümölcsöt, zöldséget, mert azoknak magas a só tartalma...én lányom se ivott meg semmit végül a higított Kecskeméti nyert cumisüvegből....

attól meg nem kell félni hogy esetleg akkor nem fog olyan jóízűen szopizni, lassan úgyis eljön az elválasztás ideje, inkább át kell most már állnia a rendes ételekre...foga van? nem lehet hogy most jön?

2016. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Már négyhónapos kora óta hozzá táplálom és azóta ez van
2016. jan. 28. 13:01
 8/18 anonim ***** válasza:
ízesítő gyanánt tehetsz a zöldségpürébe darált kekszet vagy tejpépet/sinlacot...az én babám ezekkel dúsítva minden penetra főzeléket képes volt elfogyasztani.
2016. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
és hogyan gyarapodik?
2016. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Pohárból iszik csak,a csőrös poharat játéknak nézi játszik vele,harapdálja,a cumis üveget szintén

Van már 7foga.

Probáltam a tejpépet hát nem járt sikerrel

2016. jan. 28. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!