Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok a gyermeketeknek a...

Ti adnátok a gyermeketeknek a Sándor nevet?

Figyelt kérdés
Férjem csak ezt az egy nevet hajlandó adni a babának ha fiú lesz. Őt is így hívják. Én nem szeretném ezt a nevet. Eddig nem tudtam meggyőzni hogy más legyen. Hogy győzzem meg?
2016. jan. 30. 15:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nálunk a Sándornak az osztályban nem Sanyi volt a beceneve, hanem Suncus, így nálam örök tiltólistára került.
2016. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Úgy biztos nem adnám, hogy nekem nem tetszik csak a férjem ragaszkodik hozzá. Tetszik egyébként a név, de így nem adnám.
2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy épp volt egy ilyen gondolatom, hogy mennyire jó név a Sándor. Nem tudom honnan jött a gondolat, mert 2 hét mulva szülöm a lányom. :)
2016. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én sem adnám úgy hogy csak a férjemnek tetszik, illetve a férjem nevét eleve nem. Kompromisszumot kell kötni.

Megoldási lehetőségek:

1. Választasz egy neked tetsző nevet és második névnek megkapja az apa által áhított Sándort.

2. Esetleg Alexander vagy Alex lehetne a gyermek, ami a Sándor egy másik változata.

2016. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló:miért lenne ,,őskőkori"?Ez egy nagyon szép hagyomány,ha olyan a férj neve,ami nekem is tetszik,én nagyon szívesen adnám a gyereknek az apa nevét.
2017. jún. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!