Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hetes kisfiam nyaka...

A 8 hetes kisfiam nyaka kicsit húrkás, és két napja a hajlatoknál piros és kiütések is megjelentek. Mit lehet ezzel csinálni, hogy ne legyen rosszabb és a mostani is elmúljon? Mitől jönn ez ki?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
VAlószínú bepálik neki-vagy esetleg ha eszik befolyik a tej és nem veszed észre ott marad esetleg este nem tudod úgy kitörölni neki-az enyém sem hagyja mi is küzdűnk ezzel a dologgal-én van,hogy áttörlöm alkohollal neki ,majd bekenem bepanthennel-nekem a khban ezt mondták.Sokan a hintőport javasolják ,de sztem ezt többször kell naponta kitörölni,mert összecsomósodik neki.Arra vigyázz,hogy nehogy kisebesedjen neki és figyeld a hurkákat,mert máshol is meg fog jelenni ez a gond,s ha nem jól van kitisztítva vagy kitörölve le is rakódik neki a cucc-én ezt fülpiszkálóval törölgettem ki-alkoholos és bekentem.Helyrejött...füle,csuklója combja ilyesmi helyeken nagyon nézegesd neki...2.5hónapos baba mamája
2008. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is a hintőport tanácsolták, de kipróbálom a kenőcsöt is!


Köszi a választ!

2008. szept. 25. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is a hintőpor vált be. Mivel egy nap többször is kell ezek szerint tisztítanod a hajlatokat, így nem baj, ha összecsomósodik a hintőpor.
2008. szept. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó a hintőpor, és a gyerekorvos írhat fel hűsítő krémet, ami nálunk szintén bevált. A neve Cremor Refrigerans.
2008. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!