Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap randim lenne de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap randim lenne de van két pattanás az államon és piros is picit de nem merem nyomkodni félek, hogy rosszabb lesz! Mit csináljak, hogy holnapra elmúljon?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a segítség!!!
2010. okt. 6. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
klin end klir
2010. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát tehetnél rá fogkrémet, vagy ha van valami bőrradir vagy hasonló szerek,amik eltávolítják. De ,ha más nincs akkor pl korrektor is sokat segíthet.
2010. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem még másnapra soha nem tűnt el patti, bármit csináltam vele. Marad a korrektor vagy alapozó, ha nagyon zavar. Ha tetszel a pasinak, észre se fogja venni, ne izgulj...
2010. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

holnapig nem tudsz vele mit tenni:/

alapozó és rá jó vastagon púder.De hidd el ha bejösz a pasinak nem ezt fogja nézni....:)

2010. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:(((((( pedig ez fontos lenne, hogy ne legyen ott holnap délután
2010. okt. 6. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
NE nyúlj hozzá ha az egész arcodon csak az a két pattanás van akkor nem számít vagy esetleg kérdez meg egy kozmetikust bízd profira hátha tud segíteni
2010. okt. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnik el, viccet is csinálhatsz belőle. Én is jártam így első találkozás és az orromon egy hatalmas kráter! Majdnem ugy volt h nem megyek el, végül beszéd téma lett, és egész jókat nevetünk! Jó mondjuk én az átlagnál lazább gyerek vagyok...:D De probáld ki, hátha :)

ui.: A fogkrém jó ötlet!

2010. okt. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!