Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év feletti babátok alszik...

1 év feletti babátok alszik "valamivel"?

Figyelt kérdés
párna,pelus,esetleg plüss.Köszi
2010. márc. 29. 15:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam egy nagy puha plüsskutyával alszik:))
2010. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem. (1 éves volt 3 hete)
2010. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, kislányom kb. 6 hós korában kapott egy kis plüssbabát, fonal hajjal, azóta nélküle nem tud elaludni. Általában csak reggel merem kimosni, mert akkor estére megszárad, ezeken a napokon a déli alvás elmarad :(

Ez a baba a mindene, már rengeteg sokkal szebbet, komolyabbat kapott, de neki ez A BABA :)


1,5 éves kislány anyukája

2010. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem régóta,de van egy body-ja amin sok kis cica van és imádja.Azt szorongatja mikor almos,van,hogy vinni kell a kocsiban is.Nem tehetem vissza a szekrénybe,akkor sir.
2010. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem...

Így a kezemet dugom be neki éjjel a rácson belülre jobb híján, ha "valamihez" odabújna. Csak megfogja, vagy az arcát is hozzászorítja, és alszik tovább.

Nem tudom, mivel vehetném rá, hogy a kétmillió plüssállata közül válasszon "hálótársat"...

Próbáltam már, de sehogy sem jön össze...

2010. márc. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 13 hós, morzsolgatókendős cicával alszik kicsi kora óta, mostanában már meg is szeretgeti, ja meg van két takarója, azokat is ölelgeti, hozzájuk bújik. Ha kiveszem a kiságyból, kapaszkodik a takaróba is, azt is ki kell venni vele együtt.
2010. márc. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindhárman 84, 1, 1 évesek) egy-egy színes pelussal alszanak + a kicsiknek van egy-egy maci is, amit ölelgetnek...
2010. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A fiam 2 éves, és amíg pici volt, addig egy macis rongyival aludt. (Tesco-s, jó puha.)


Később kapott egy kék orrú plüssmacit, aminek ha meghúzzuk a farkát, halk, megnyugtató altatódalt zenél. (DM-es.) Amióta ez a maci van neki, csak ezzel alszik, és annyira szereti, hogy bármilyen másik játékánál fontosabb. Macinak ott kell lennie, ha vidékre megyünk a mamához, vagy ha napközben aludni akar, és éjjelente is.

2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
1 éves múlt a fiam, amikor kapott egy kicsi plüss oroszlánt, azóta mindig avval alszik. Vinni nem kell sehová, de alváshoz kell neki. Most 1,5 éves, sokszor úgy megy aludni, hogy útba ejti a plüssös szekrényt, felfog egyet és beledobja a kiságyba. Ma reggel ritkítottam az állatkertet, amikor nem volt a szobában. 9 db-ot számoltam meg neki, csak 3 maradhatott. Az oroszlánon kívül bármelyiket kivehetem, de csak ha nem látja.
2010. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos lánykám, 7 hós korától egy elefántos morzsikendővel, kb 10 hónapos korától ragaszkodik hozzá. Egy lépést sem tesz nélküle, pl hogy ne vigye magával fürdeni, el kell dugni előtte. Hogy játék közben szabad legyen a két keze, a pólójába dugja, úgy néz ki olyankor, mint egy terhes. Séta előtt is eldugom, nem visszük le, mert félek, hogy elveszítjük.
2010. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!