Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek milyen lázmérőtök van?...

Nektek milyen lázmérőtök van? Nekünk popsibadugós, de nehéz vele mérni mert a drágám nem ér rá egy fél percre sem hogy megmaradjon és így nehézkes mérni vele.

Figyelt kérdés
Viszont sokst hallani arról hogy a lézeres homlok vagy fül testhőőmérsékletméérő nem pontos. Állítólag a popsiban lehet legjobban testhőmérsékletet mérni. Vélemények tapasztalatok?
2016. febr. 5. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Ilyenünk van, 1 másodperc alatt megméri és elég pontos, max 0,2 fokot hibázik.

2016. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van 10 mp-s hajlékony omron, és omron homloklázmérő is. A popsis pontosabb. A homlok csak mozdulatlan babánál mér jól.


1-es, 3 éven aluliaknál nem ajánlják a fülhőmérőt.

2016. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyen van. Pár másodperc alatt mérem vele a fiam lázát, éjjel sem kell ébresztenem miatta, észre sem veszi. Én úgy tapasztaltam, hogy pontosan mér, ami a digitális hőmérőkről sajnos nem mondható el.

2016. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erintesnelkuli. Odatartom a homlokahoz, ranyomok egy gombra, es kesz.
2016. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ezt használjuk, popsiban. 8 mp alatt pontos eredményt mutat, de csak popsiban jó használni (szóval amíg kicsi a gyerek), hónaljban nem olyan pontos.

Én mindenképp ezt ajánlom és az ára is jó.

2016. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!