Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Vektor babakocsihoz...

Espiro Vektor babakocsihoz milyen napernyő való?

Figyelt kérdés

Van hozzávaló? Ha más milyen van, akkor melyik jó rá, ami nem mozog? Hol lehet venni? Mennyibe kerül?

Köszönöm!


2010. márc. 29. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltehettem volna, ilyen kocsink van, és megőrülök, hogy mindig csak egy irányban tolhatom, visszafelé húzni kell, a vékony járdán nem egyszerű, de ha egy kicsit is belesüt a nap a szemébe, rögtön felébred , és sír. Pont ma néztem meg a Brendon honlapját, és van olyan szerkezet, amivel fel lehet tenni a napernyőt, szerintem azt minden kocsira rá lehet szerelni, bár élőben még enm láttam. Ez a szerkenytyű itt 2000 Ft a napernyő meg 2400-nál kezdődik.
2010. márc. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még a mózes részt használjátok, addig egy textil pelussal le lehet takarni a kupola "bejáratát", én tavaly nyáron még így használtam. Szerencsére idén már nem zavarja babámat annyira a nap, mert a sport résszel ezt már nem lehet megcsinálni. Esetleg valami olyan sapkát lehetne ráadni, aminek simlédere van, és akkor nem süt a szemébe a nap.
2010. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sportkocsit részét használjuk! És azért akarok napernyőt, mert elég sokat vagyunk kint, és a babám nagyon fehérbőrű, nem akarom, hogy megsüsse majd a nap, vagy napszúrást kapjon.
2010. márc. 30. 08:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most találtam egy ilyet.Mi a véleményetek róla?


[link]

2010. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Még ilyet is találtam.


[link]

2010. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 31. 10:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Húú ez a Brendonos jónak tűnik, köszi én is ! :)
2010. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!