Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok csinált ilyet...

A ti babátok csinált ilyet éjszaka? :

Figyelt kérdés

Folyton fel-felsírt órákig, majd végül rendesen elkezdett sírni, felébredt. Próbáltam visszaaltatni de nem sikerült, így megszoptattam. A szoptatás meg ugye beindítja az emésztést, szóval jó kis erőlködés árán (de nem szenvedett tőle, csak nyomott erősen) kakált egy nem teljesen puhát, gyurmásat. Ezért kelt szerintetek? Ezt mondjuk neveznétek szorulásos dolognak?

Hozzátáplálunk, 7 hónapos. Kéne gyakrabban barackot meg ilyesmit kapnia?


2016. febr. 6. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Miért, ha te "gyurmásat" tojsz, akkor szorulásod van?

Most komolyan, gondolkozz már!

2016. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úúúúristen kár hogy nem lehet káromkodni.... mi a bajod??
2016. febr. 6. 10:52
 3/8 A kérdező kommentje:

gondolkozz már mielőtt ilyen undorító kioktató stílusban megnyilvánulsz. teljesen le vagyok döbbenve.

igen egy főleg anyatejes csecsemőnél azt hiszem hogy az elvárt pépes állagú szarhoz képest ez keményebb, szorulásosabb. te egész nap anyatejet iszol????

2016. febr. 6. 10:53
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Az én fiam lassan 2éve máig kell éjszaka enni. Ugyan így felsírdogál, majd teljesen felkel..(Ő ilyen kis gyomrú nappal sem tud meginni 150ml tejcsinél többet, így a dokinéni azt mondta ne vegyük el tőle)

Egyébként én úgy tudom ha nem krémes hanem ilyen kis bogyós egy ennyi idős babánál az már szorulásra utalhat...de szerintem csak éhes volt.

2016. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, denem is az van hogy át kéne aludnia az éjszakát. Csak előbb kelt mint szokott. Meg nem sokkal a vacsorája után kezdett felsiroatni, szval szerintem valami baja volt.
2016. febr. 6. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az ilyen fel fel sírás és végül ébredés fogzáskor van, amikor még annyira nem vészes addig vissza tud aludni, de ilyenkor a vége nálunk is a kaja lett (igaz ő tápszeres, meg már 1 éves múlt), mert annyira felébredt hogy rájött hogy ő már tulajdonképpen éhes is. Akkor megitta a tápiját és megnyugodott, akkor tudott visszaaludni. Amint áttört teljesen a fog felszíne elmúltak az ébredések, aztán jött a következő fog.... A keményebb kakitól ne ijedj meg szerintem, mivel most kezdesz hozzátáplálni sok féle variációt fogsz találni a pelusban, meg kell szoknia az új dolgokat és lehet ez nála így jelentkezik. Nekünk is volt olyan időszak, hogy nem kapott semmi új fajta ételt éppen mégis bogyós volt a kaki 1-2 napig, aztán meg minden helyreállt, nem változtattam semmit. Próbáld meg, ha esetleg szoktál adni neki vizet a cici mellett, hogy többször megkínálod napközben. Vagy próbáld meg kitapasztalni hogy mi okozhatja a keményebb kakit.
2016. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, a fogzásra is gondoltam. csak ez a kaka rögtön a sírás után bezavart. de lehet hogy semmi összefüggés persze.
2016. febr. 6. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarhatta a készülő kaki. Van mikor az én babám is nyugtalanabb előtte.
2016. febr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!