Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csemetétek is csinált már...

Csemetétek is csinált már ilyet éjszaka? lent

Figyelt kérdés
22 hónapos kisfiam hajnal 2-kor felébredt, leakart mászni az ágyról, mert menni akart játszani (mutatta). Legalább 10 percen keresztül sírdogált, mire megértette, hogy éjszaka van. De azért autót vett a kezébe és úgy aludt vissza. Édes volt, kis dilibók:)
2010. dec. 18. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

:)

volt hogy a nappaliban motorozott hajnali 3-kor! Akkor mérges voltam, most már nevetek!

2010. dec. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én 2 éves fiam soha nem jön át hozzánk,pedig 9 hónapja nem alszik kiságyban,most mégis átjött,ugyanígy 2 óra után.

Háton fekszem,meg is ijesztett,mert ráfeküdt a hasamra:)

Visszamentem vele az ágyához,fél órán keresztül altattam.

Most még alszik...

2010. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ma éjjel mi is egy markolóval aludtunk, be is kellett takarni, a paplanja alatt volt :)) De előfordult már hogy egy dömpert hozott át az ágyunkba, mikor párom felriadt csak annyit tudott mondani: "Ugye ez valami vicc?!" és be is aludt a fáradtságtól szegény, dömperrel együtt :D

Szinte mindig hóesés előtt van ez a "dilinyó", nagyon megviseli a front a kicsit :)

2010. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!